10 kommentaari

nüanss

Vasta kommentaarile

https://news.rambler.ru/community/43932939-vrach-obyasnila-pochemu-covid-stal-vybirat-molodyh/?utm_source=head&utm_campaign=self_promo&utm_medium=news&utm_content=news&h_sp=1
Moskvas on enamus nakatunuid vanuses kuni 40 aastat.

temaatik

Vasta kommentaarile

https://www.youtube.com/watch?v=Jgv6s3-t2fc
Mossad viiruse vastu.
Kuna sealne tervishoiuamet jäi hätta, siis hankis medtarbeid julgeolekuasutus.
https://www.youtube.com/watch?v=0EEHq9JhUhc
Koroonaviirusest, professor Gundarov.

meenutaja

Vasta kommentaarile

https://www.err.ee/1069838/reinsalu-hadaolukorras-voidakse-piirata-inimoiguste-konventsioonis-tagatud-oigusi

Seda on varemgi tehtud.
Riigikogu, võttes 13. märtsil 1996. a vastu seaduse “Euroopa inimõiguste ja põhivabaduste kait­­se konventsiooni ja selle lisa­proto­kollide ratifitseerimisest”, tegi reservatsiooni, et konventsiooni ja selle lisaprotokollide sätted ei laiene Eestis omandireformi seadustele!
Sellega seadustati Ees­tis euroopalike inimõiguste ja põhivabaduste rikkumine oman­­direformi läbiviimisel.

likvideerida gobalismus

Vasta kommentaarile

Otse loomulikult kõik annavad oma parima praeguse katku allasurumisel, tükeldamisel, hajutamisel. Kuid ärme unustame põhimist tuleb likvideerida schwarts-soroste väljamõeldis globalismus kõiksugu Nähtamatu Käsi ja Ajaloo Lõpp mis sisuliselt hävitab kõige elava, absoluutselt kõige üleilma. Elik kõik schwarts-sorosed in corpore Palestiinasse kõrbe õitsvaks aiaks muutma. Euroopal on piir ja piiri kontrollitakse nii inimeste kui kaupade liikumist. Ja kui vaja siis kõigi riikide piire täpselt sama moodi - ei mingit schwarts-soroste globalismust.

inff

Vasta kommentaarile

https://www.err.ee/1069513/uus-korraldus-koroonaviirusesse-nakatunu-ei-tohi-kodust-lahkuda

veel üks

Vasta kommentaarile

https://lemmikloom.delfi.ee/uudised/hiinlasi-ehmatas-jargmine-loomadelt-leviv-surmaviirus?id=89362143
Hantaviiruse juhtum Hiinas.

frank

Vasta kommentaarile

https://www.eesti.ca/prantsusmaa-on-piirangute-rakendamisel-hadas-allumatute-migrandikogukondadega-uued-uudised/article55792
Prantsusmaa on täis võõrastest kultuuridest pärit migrante, kellele on allumatus võimudele üks põhimõtetest.
Pariisi politsei on hädas koroonaviirusest tingitud karantiini tagamisega nn no-go piirkondades, kus elavad peamiselt immigrandid.
Põhja-Pariisi Saint-Denis eeslinnas ignoreerivad elanikud karantiini, paljude arvates on lood koroonaviirusest ja pandeemiast valgete leiutis migrantide ahistamiseks. „Nad ei saa millestki aru,“ rääkis üks politseinik ajalehele Le Temps. „Paljud väidavad isegi, et viirus on väljamõeldud selleks, et valged saaksid neid tänavalt ära ajada.“

Sanna paneb Uusimaa kinni

Vasta kommentaarile

Sanna Marin Soome hurmav peaminister ja legendaarne duunari kassas sulgeb Uusimaa lääni liiklemine sisse ja välja vaid teat kindlatel alustel ja politsei kontrollib. Igati tubli ja vajalik käik "huulepulga tüdrukutelt" selline nett nimetus Soome valitsusele tuntud mõisahärralt ja sõnnikulaotajalt. Uusimaa ja Hke on paksult täis noort tervet rahvast ja rohkelt ka mujalt tulnuid näiteks Euroopa suusakeskustest ja kaugemaltki. Uusimaa sulgemisega püütakse Soome maapiirkondi tulnukatest elik viirusest säästa vähemalt viiruse levimist venitada maksimaalselt pikemaks. Vältida raviasutuste ummistumist Itaalia ja Hispaania näidetel. On duunareid kassas.

Külm Sõda nr 2

Vasta kommentaarile

Rähklemist täiesti mõttetus kogumis nn ÜRO-s kahjuks paraku võib võtta kui klassikalist vastasseisu elik Külma Sõda nr 2. Seega ei mingit nn Uut Mõtlemist ja Dorogoi Mihhail Sergejevitš kõik on täpselt sama nagu ennegi. Kuid mida võimaldas Uus Mõtlemine Eestile? Ja Dorogoi Mihhail Sergejevitš. Kuid momendil toimuvast just saabus Põhja-Itaaliasse Bergamosse peale 600 km klassikalist marš-brosokki tankimisega Firenzes Venemaa meditsiini-ja keemiakaitsevägede kolonn karabinjeeride turvatuna. Pannakse kokku ühine Itaalia-Venemaa grupeering Bergamo lennuväljal ja siis ülesandeid täitma otse Lombardia katkukoldes. Saabunud Lombardiasse on ka Kuuba 52 meedikuga abimissioon ja jätkuvalt kohal Hiina kogenud ja Wuhani karastusega spetsialistid kuid suremus kohutav. Paraku.

diplomaat

Vasta kommentaarile

Eesti algatas eelmisel nädalal ÜRO Julgeolekunõukogus koroonapandeemia teemalise avalduse, kuid see pälvis Venemaa, Hiina ja Lõuna-Aafrika Vabariigi (LAV) vastuseisu ning jäi seetõttu vastu võtmata.
https://www.err.ee/1068632/hiina-ja-venemaa-nurjasid-eesti-koroona-teemalise-algatuse-uro-s

Laadimine...Laadimine...