Kesklinna mänguväljakutelt saab helkureid

Täna pärastlõunast on Tallinna kesklinna paarkümmend mänguväljakut muutunud helkurite jagamise kohtadeks.

Pilt: Kesklinna linnaosa valitsus

Kesklinna mänguväljakutelt saab helkureid

Toimetaja: Dmitri Povilaitis

Täna pärastlõunast on Tallinna kesklinna paarkümmend mänguväljakut muutunud helkurite jagamise kohtadeks.

Kesklinna noortekeskuse töötajad ja vabatahtlikud alustasid juba hommikupoolikul aktsiooni ettevalmistustega, keskpäevast hakati helkureid mänguväljakutele viima.

"Meie kampaania nimega "Helkuriabi" on eriline selle poolest, et kutsume inimesi laste mänguväljakutele nii sealt helkureid võtma kui ka sealsamas jagama, kui neid juhtub kellelgi olema kodus ülearu. See on meil muutunud igasügiseseks traditsiooniks, et tõmmata rohkem tähelepanu turvalise liiklemise esmasele eeldusele – olla nähtav. Helkureid jagame tänasest meie linnaosa 21 mänguväljakul," selgitas Kesklinna vanem Vladimir Svet.

Helkuriabi antakse Tallinna kesklinna parkides asuvatel mänguväljakutel: Lembitu, Koidu ja Falgi pargis, Tornide väljakul, Politseiaias, Kadrioru pargis Miiamilla muuseumi juures, Tiigiveski, Tuvi ja Vaikses pargis. Samuti jagatakse helkureid mänguväljakutel, mis paiknevad järgmistel aadressidel: Juurdeveo 13 / Kauba 15 nurgal, Imanta 43, Püssirohu 10 kõrval, Vilmsi 52c, Narva mnt 14a / Pronksi hoovis, Wiedemanni 6a, Lastekodu 3/5 hoovis, Lastekodu 32, Vana-Keldrimäe 1, Kiikri 2a, Asula 13, Mõigu bussipeatuses (Juhtme tn).

Kampaania kestab, kuni helkureid jätkub.

Laadimine...Laadimine...