Kristel Aaslaid ja Mikk Mäe teevad Statoilis hot doge ja teenindavad kliente

Sel pühapäeval üllatavad Statoili 25. sünnipäeva puhul Eesti artistid Kristel Aaslaid ja Mikk Mäe Statoili mugavuspoodides kliente, astudes üles klienditeenindaja rollis kassas, valmistades saiakesi ja hot doge.

Pilt: Scanpix

Kristel Aaslaid ja Mikk Mäe teevad Statoilis hot doge ja teenindavad kliente

Sel pühapäeval üllatavad Statoili 25. sünnipäeva puhul Eesti artistid Kristel Aaslaid ja Mikk Mäe Statoili mugavuspoodides kliente, astudes üles klienditeenindaja rollis kassas, valmistades saiakesi ja hot doge.

27. märtsil 1991. aastal loodud AS Eesti Statoil (nüüdse nimega Statoil Fuel & Retail Eesti AS) tähistab sel pühapäeval oma 25. sünnipäeva. Erilise päeva puhul kutsus Statoil oma meeskonda kaks Eesti artisti, kes proovivad omal käel järele klienditeenindaja töö. Kahes Tallinna suurimas teenindusjaamas – Mustamäe ja Petrooleumi Statoilis proovivad laulja ja näitleja Kristel Aaslaid ning muusik Mikk Mäe esmakordselt kätt mugavuspoe klienditeenindajana.

"Tänapäeva mugavuspoe klienditeenindaja tööpäev on mitmekesine ja vaheldusrikas. Alustades kõrgetasemelisest ja rõõmsameelsest klientide kassas teenindamisest, on erinevad koolitused läbinud Statoili klienditeenindaja ka vilunud kokk, kes valmistab klientidele igapäevaselt erinevaid hamburgereid ja hot doge ning küpsetab saiakesi ja pirukaid," rääkis Statoil Fuel & Retail turundusdirektor Diana Veigel.

Mikk ja Kristel armastavad uusi väljakutseid, mistõttu otsustasid end Statoili klienditeenindajana proovile panna.  "Tänapäeval on klienditeenindaja töökohustused muutunud veelgi laiemaks ja töö huvitavamaks – usun, et igav kindlasti ei hakka," naeris Kristel. Ka Mikk ootab väljakutset huviga: "Mulle meeldib igapäevaselt inimestega suhelda, mistõttu jään oma uut rolli põnevusega ootama".

Statoili teenindus- ja automaatjaamad teenindavad Eestis iga päev keskmiselt 50 000 klienti. Viimaste aastate jooksul on ettevõte investeerinud kvaliteetse kohvi pakkumisse enam kui miljon eurot, uuendatud oma automaatseid autopesulaid ja pakub klientidele kvaliteetseid miles mootorikütuseid. Lisaks on Statoil kaasajastanud ja lisanud oma teenindusjaamadesse uusi seadmeid, mis võimaldavad kliendile pakutava toidu valikut oluliselt laiendada.

Statoil Fuel & Retail Eesti AS on Eesti vanim ja suurima turuosaga mootorikütuste ning esmatarbekaupade jaemüüja, mis alustas tegevust 1991. aastal. Statoil opereerib Eestis 47 täisteenindus- ja seitset Statoil 1-2-3 automaatjaama. Statoil Fuel & Retail Eesti on samuti üks suuremaid Eesti maksumaksjaid ning 2015. aastal läbiviidud Emori maineuuringu järgi on Statoil mainekamate suurettevõtete pingerivis teisel kohal. Ettevõttes töötab ligi 560 inimest, neist pisut enam kui 500 teenindusjaamades. Statoil kuulub Kanada päritolu rahvusvahelisse kontserni Alimentation Couche-Tard.

Laadimine...Laadimine...