Linnateater peab pausi: kuni 11. novembrini jäävad etendused ära

Tallinna Linnateater peatas kuni 11. novembrini etenduste andmise. Teatrikülastajaid oodatakse uuesti majja siis, kui on selge, et kõik töötajad on terved.

Pilt: Albert Truuväärt

Linnateater peab pausi: kuni 11. novembrini jäävad etendused ära

Toimetaja: Õnne Puhk

Eile sai üks Linnateatri näitleja COVID-19 diagnoosi ja kuna ta osales 3. ja 4. novembril toimunud etendustel, suunas Tallinna Linnateater ennetava meetmena kõik kontaktsed kohe eneseisolatsiooni ja tühistas igaks juhuks ka lähiajal toimuma pidanud etendused, kus astuvad üles haigestunuga kokku puutunud näitlejad.

Senise kogemuse põhjal teistes Eesti teatrites, kus viibis hiljem tuvastatud nakatanu, ei haigestunud ükski teine teatrikülastaja ega teatritöötaja.

Terviseameti hinnangul on rahulikult kõrvuti ühes ruumis istudes, ka pikema aja vältel, nakatumine väga vähetõenäoline. Vaatamata sellele peatab linnateater ajutiselt etenduste andmise.

Kõik haigestunuga kokku puutunud kolleegid saadetakse erakorralisele testimisele ja teatrisõbrad saavad oma lemmikuid näha siis, kui on selge, et kõik etenduse andmisega seotud töötajad on terved.

Tulenevalt viiruse peiteajast on Tallinna Linnateatri etendustegevus peatatud esialgselt kuni 11.11.2020. Otsused edasise osas tehakse uue nädala alguses, kui on selgunud kontaktsete testitulemused.

Kuna teater on kogunud viiruse leviku tõkestamiseks külastajate kontaktandmeid, teavitati tekkinud olukorrast ka mainitud etendustel osalenuid (vastav e-kiri saadeti teatri poolt välja eile õhtul ja teatrile telefoninumbri jätnud külastajaid teavitatakse tänase päeva jooksul). Lähikontaktsetega võtab ühendust ka Terviseamet.

Teater palub vabandust publikule tekitatud ebamugavuste pärast!

Ärajäävate etenduste piletid asendatakse või ostetakse tagasi

9.11 „Vanja“ asendusetendus toimub 26. jaanuaril, kehtivad samad piletid ja kohad.

9.11 „Nad tulid keskööl“ asendusetendus toimub 19. jaanuaril, kehtivad samad piletid ja kohad.

10.11 „Kaks vaest rumeenlast“, piletid ostetakse tagasi 20. novembrini.

10.11 „Kirsiaed“, piletid ostetakse tagasi 20. novembrini.

11.11 „Vanja“ asendusetendus toimub 27. jaanuaril, kehtivad samad piletid ja kohad.

11.11 „Nad tulid keskööl“ asendusetendus toimub 16. veebruaril, kehtivad samad piletid ja kohad.

Kui asendusetendusele pole võimalik tulla, ostetakse piletid tagasi või võimalusel vahetatakse ümber 20. novembrini Tallinna Linnateatri kassas. Piletilevist PDF-pileti ostnutel palume piletite tagasiostuks ühendust võtta Piletilevi kontoriga (tel 624 8032, info@piletilevi.ee).

Laadimine...Laadimine...