3 kommentaari

unistus pajokist, eurupajokist

Vasta kommentaarile

Kõik kuskil Prüsselis ja Strasbourgis unistavad vaid üht- eurupajokki, saaks eurupajokile. Eurus raha niikui raba paksult üüratutes lademetes selleks karglevad kõik neegermehed ja arrabid.

Ise haridusminister

Vasta kommentaarile

ja räägib "MONITOORIMA" justkui eesti keeles poleks vajalikke sõnu olemas, maha selline haridusminister!!!!!!!!!!!!!!!! P.S. kui suur on ENPA liikmemaks ja kas selle maksavad kinni poliitikud?????????????

mõttetu kuid vajalik

Vasta kommentaarile

Eriti too Parlamentaarne Assamblee Euroopa Nõukogu oma siis on iseennast alandanud mõttetuks institutsiooniks paraku selline mahakäinud tegelaste kontor eurooplaste kukil. Totaalne vaikus katalaanide iseseisvuspürgimuste puhul ja ei sõnagi katalaanidest poliitvangidest Hispaania türmides. Ka Ukrainas oleks Strasbourgi seltskond pidanud sekkuma katoliiklaste ja õigeusklike vastasseisu Kiievis nn Maidanni paraku osati toetada vaid katoliiklasi. Tagajärg Krimm ja muide ka Donbass õigeusklikud ei nõustu katoliiklaste uniaatide ülemvõimuga. Paraku teat ajaloolise Euroopa institutsioonina on Euroopa Nõukogu siiski vajalik võimalik too klounaadiks kujunenud nn Parlamentaarnse Assamblee võiks aga likvideerida kellele seda vaja? Seega kõik nn parlamentäärid tootvale tööd elik tööd murdma ehtsal Kalevipoja kombel. Või neegermeestele kargamist õpetama ikkagi tegevus kas pole muudkui karga.

Laadimine...Laadimine...