Mustamäel loovad korda täna 1500 koolilast

Heakorrakuu on Mustamäel täies hoos – täna on linnaosas riisumise-koristamisega ametis ühtekokku 1500 kooliõpilast.

Pilt: Mustamäe LOV

Mustamäel loovad korda täna 1500 koolilast

Heakorrakuu on Mustamäel täies hoos – täna on linnaosas riisumise-koristamisega ametis ühtekokku 1500 kooliõpilast.

"Mustamäe Linnaosa Valitsus tegi oma suure talgupäeva 2. mail Szolnoki piirkonnas," räägib linnaosa vanem Lauri Laats. "Olime usinad hommikul kella poole kümnest kuni poole kolmeni, suur tükk tööd sai tehtud. Eile olid talgud Kadaka Põhikoolis ning Mustamäe Humanitaargümnaasiumis, korda said koole ümbritsevad haljasalad, samuti said värske hingamise Ehitajate tee äärsed rohealad. Talgutel osales kokku üle 300 õpilase. Täna on ilmaga vedanud ning tore ongi – talgud on koguni kolmes koolis: Tallinna Saksa Gümnaasiumis, 53. keskkoolis ja Mustamäe Reaalgümnaasiumis – kokku on linnaosas väljas 1500 talgulist. Linnaosa poolt on kõigile, kel vaja, tagatud abi töövahendite näol ning loomulikult talgusupp – mis talgud need on, kui töömehed vahepeal keha kinnitada ei saaks?"

Homme, 5. mail on "Teeme ära" talgupäev, mil Mustamäel tegutsetakse ühiselt Sütiste pargis. 8. mail on talgud Tallinna Arte Gümnaasiumis, 9. mail Tallinna 32. Keskkoolis ja Tallinna Tehnikagümnaasiumis, 11. mail Mustamäe Gümnaasiumis jne.

Kui ka korteriühistute koristustalgud arvesse võtta, on heakorrakuu lõpuks andnud linnaosa puhtamaks saamisse oma panuse vähemalt 5000 inimest.

"Loodan väga, et lasteaia ja kooli kaudu jääb talgutel käimise pisik ning keskkonnasäästlik mõtteviis lapsi ja noori saatma kogu eluks," ütleb linnaosa vanem ning tuletab veel kord kõigile mustamäelastele meelde, et kui vajatakse oma talgute korraldamisel tehnilist abi rehade, prügikottide jms näol, siis tuleb julgesti linnaosavalitsusega ühendust võtta.

Laadimine...Laadimine...