Ratas asub riigikogus tööle keskkonnakomisjonis

"Ja veel. Keskkonnakomisjoniga on mul ka väga tugev isiklik side - seal töötas riigikogu XI ja XIII koosseisu liikmena minu isa," märkis Jüri Ratas.

Pilt: Mats Õun

Ratas asub riigikogus tööle keskkonnakomisjonis (1)

Toimetaja: Sandra Lepik

"Keskkond ühendab meid kõiki - selle seisust sõltub, kui hea on elada meil ja järeltulevatel põlvedel. Vastav töö on kõikehõlmav, sest keskkonnaga on otseselt või kaudselt seotud kogu meie argielu," ütles valitsusjuhi kohalt riigikokku naasnud Jüri Ratas.

Ratas asub enda sõnul riigikogus tööle keskkonnakomisjonis, vahendas BNS.

"Riigikogus kavatsen hakata tööle keskkonnakomisjonis, et jätkata alustatut mulle südamelähedases valdkonnas. Keskkond ühendab meid kõiki - selle seisust sõltub, kui hea on elada meil ja järeltulevatel põlvedel. Vastav töö on kõikehõlmav, sest keskkonnaga on otseselt või kaudselt seotud kogu meie argielu," kirjutas Ratas sotsiaalmeedias.

"Peaministrina seisin muuhulgas selle eest, et Eesti ühineks Euroopa Liidu ülese eesmärgiga saavutada kliimaneutraalsus aastaks 2050. Nüüd panustan, et meie eesmärk oleks veelgi ambitsioonikam: Eesti riik seaks keskkonnapoliitikas esikohale ülemineku taastuvenergiale ja aastaks 2050 kliimaneutraalsele majandusele," märkis ta.

Tema sõnul hõlmab selleks vajalik rohepööre endas innovatsiooni kõigis eluvaldkondades ning puudutab otseselt kõiki inimesi, elukeskkonda ja tervist.

"Ja veel. Keskkonnakomisjoniga on mul ka väga tugev isiklik side - seal töötas riigikogu XI ja XIII koosseisu liikmena minu isa," märkis Ratas.

1 kommentaari

Laadimine...Laadimine...
Laadimine...Laadimine...