3 kommentaari

Elmar

Vasta kommentaarile

Teie febiilide kari ei leia mingit lahendust. Teil on halli vedelikku peakolus vähem kui kanal. Te oskate varastada ja lõhkuda.

odavat elektrit

Vasta kommentaarile

Mingid tüübid Nõiamoorist keemik ja kohalik nn laal jutlustasid mingist nn turumajandusest mäletab veel keski? Elik odav Vene elekter lihtlabaselt võtab Eesti oma energiamajanduse üle ikkagi turumajandus milleks Eestile mingi oma energeetika kui saab odavalt Vene elektrit. Mis siis tagajärg eks sama mis Leedus mingid tüübid likvideerisid Leedu oma aatomielektrijaama too lehkavat sovetilt vist selles lugu. Ja kohe appi sõbrad Venest saab odavalt elektrit kõik sillas viimaks ometi ikkagi sõbrad druzja. Oma energeetikas tuleb kord majja lüüa ja juhtseltskond väljavahetada ja kui vaja siis ka rubilnikut kasutada - saaks vaid Venest odavat elektrit.

Vastus kommentaarile postitas:

Energeetikas pole mingit turumajandust meil kunagi olnudki. Kogu see sektor on olnud alati otseses sõltuvuses poliitilistest otsustest. Olgu siis tegemist odava ven eelektri sisseostmise või saastetasude ja kvootidega, ühendusliinide ja torujuhtmete ehituse või hinna kujundusega laiemalt.

Laadimine...Laadimine...