7 kommentaari

loomulikult kaitsta Euroopat

Vasta kommentaarile

Otse loomulikult tuleb kaitsta Euroopat momendil toimuva muhameedlaste sissetungijate vastu tegu on täiesti loomuliku asjaga. Ei ole esmakordne muhameedlaste sissetung Euroopa ei midagi uut tegelt. Heitlused Üüratul Ääremaal elik U kraiinas on aga iidne võitlus Idakristluse ja Läänekristluse vahel. Too nn Maidann on ju Galiitsia katoliiklaste-uniaatide poolne võimu ülevõtmine Kiievis täpselt sama mida üritasid teha poolakad oma Poola-Leedu Ühisriigis. Las aga Idakirik ja Läänekirik ise oma vahekorra klaarivad elik katoliiklaste ja õigeusklike värk. Mis maausulistel ja protestantidel sellega asja luterustest rääkimata.

Elmar

Vasta kommentaarile

Miks ma pean neid nato terroriste oma väiksest palgast toitma. Üle 30-ne aasta mölisete tühjalt mingist Venemaa ohust ja loobite mõttetult rahva raha tuulde. Teid idioote ja reetureid tuleb toompealt sitase luuaga minema peksta. Idiootide kari.

semm neegermeestega

Vasta kommentaarile

Lugupeetavad prantslastele tuleb selgeks teha semmist neegermeeste ja benalladega ei piisa oma maa eest tuleb võidelda. Ja eestlastel on teat ajalooline kogemus täiesti olemas.

eeslinnade puhastamine

Vasta kommentaarile

Lugupeetavad kõikide Euroopa julgeolekustruktuuride ühiseks ülesandeks ja just nimelt esmaseks ülesandeks on Pariisi eeslinnade puhastamine - päris keerukas ja tohutut ressurssi nõudev ettevõtmine mis tuleb paraku läbiviia ja tasemel. Siis on võimalus Pariisil, Prantsusmaal, Eestil ja tervel Euroopal.

Eesti kaitsest ei piisa

Vasta kommentaarile

Lugupeetavad Eesti kaitsmisest juba ammu ei piisa elik Eesti ja Prantsuse üksused koheselt Pariisi eeslinnadesse - appi Pariisi. Päramine aeg.

Kui sa ise ei ole suuteline ennast kaitsma,

Vasta kommentaarile

siis ei kaitse sind keegi!

landesknecht

Vasta kommentaarile

https://et.wikipedia.org/wiki/Prantsuse_Võõrleegion

Laadimine...Laadimine...