Tallinna Rahvaülikool kutsub lahtiste uste päevadele

Tallinna Rahvaülikoolis (Estonia pst 5a ja Vene tn 6) toimuvad 9.-15. maini traditsioonilised lahtiste uste päevad.

Pilt: Scanpix
Haridus

Tallinna Rahvaülikool kutsub lahtiste uste päevadele

Tallinna Rahvaülikoolis (Estonia pst 5a ja Vene tn 6) toimuvad 9.-15. maini traditsioonilised lahtiste uste päevad.

Uksed on avatud tööpäevadel kell 12-19 aadressil Estonia pst 5a I korrusel ja Vene tn 6  II korrusel ning laupäeval Estonia pst majas kell 11-16ni.

Näitused annavad ülevaate õppeaasta jooksul valminust, näha saab paremikku kursuslaste töödest. Estonia puiestee majas on väljas joonistused, maalid, fotod, kalligraafia- ja lapitööd.

Estonia puiestee 5a maja ehivad kunstikursustel, lapitöö kursustel osalenute tööd. Saalides on väljapanekud joonistustest, maalidest ja kalligraafiatöödest ning käsitööst. Täna, 9. mail kell 17.30 toimub lilleseadete tegemise näidistund ja homme, 10. mail kell 18 muusikaõpilaste kontsert. 15. mail annab õpetaja Aini Kuusik hispaania keele näidistunni.

Tallinna Rahvaülikooli ruumes aadressil Vene tänav 6 annavad täna ühiskontserdi segakoor Laulik, meeskoor Runo ja tantsurühm Eksperiment. Homme, 10. mail on kõik huvilised oodatud Maret Oomeri teatristuudio avatud tundidesse, mis on mõeldud 1.-12. klassi õpilastele. Kell 18.00-19.30 toimub Mindfulness avatud tund Loore Martma juhendamisel. 11. mail toimub kell 20.00-21.30 Tai Chi Chuan avatud tund, treener Marek Vellend. 12. mail toimub kell 18.00-19.30 toimub TRE (Tension, Stress & Trauma Release Exercise) avatud tund Kristel Leesmendi juhendamisel ja 15. mail kell 18.00-19.30 annab Mari-Liis Velberg flamenko avatud tunni.  

Sissepääs kõikidele avatud nädala sündmustele on tasuta. Avatud uste päevade kohta ja selle täpsema ajakava leiab  www.kultuur.ee , samas algab ka registreerimine sügishooaja kursustele. 

Laadimine...Laadimine...