Tallinna Spordikool avas vastuvõtu järgmiseks kaheks hooajaks

Spordikool ootab kandideerima noorsportlasi, kes on lõppeval hooajal oma erialal silmapaistvalt esinenud ning otsustanud edaspidi just saavutusspordile pühenduda.

Pilt: Scanpix/ Foto on illustreeriv

Tallinna Spordikool avas vastuvõtu järgmiseks kaheks hooajaks

Toimetaja: Sandra Lepik

Spordikool ootab kandideerima noorsportlasi, kes on lõppeval hooajal oma erialal silmapaistvalt esinenud ning otsustanud edaspidi just saavutusspordile pühenduda.

Tänavu juba oma viiendat hooaega lõpetav Tallinna Spordikool on välja kuulutanud konkursi andekate noorsportlaste vastuvõtuks järgmiseks kaheks hooajaks.

Abilinnapea Vadim Belobrovtsevi sõnul on Tallinna Spordikool keskendunud eeskätt saavutusspordi edendamisele. "Spordikooli rolliks on spetsiifilisemalt saavutusspordi edendamine läbi täiendava treening- ja võistlusväljundi loomise ning tugiteenuste osutamise," märkis Belobrovtsev.

"Viis aastat tagasi loodud spordikool ühendab tänaseks üle 20 erineva spordiala pühendunud treenerit ning üle viiesaja pühendunud ja andeka noorsportlase. Loodetavasti lisavad ka järgmised aastad spordikooli saavutuste nimistusse üha uusi silmapaistvaid rekordeid ja säravaid medaleid."

Vastuvõtt on avatud järgmistele erialadele: epeevehklemine, iluuisutamine, iluvõimlemine, judo, jäähoki, karate, kergejõustiku mitmevõistlus, kiiruisutamine, korvpall, käsipall, laskesuusatamine, maadlus, poks, rannavõrkpall, sulgpall, taekwon-do, tennis, ujumine, võrkpall ja erinevate individuaalalade koondrühm.

Taotluste esitamise tähtaeg on 27. mai 2019.

Nendele sportlastele ja treeningrühmadele, kes Tallinna Spordikooli vastu võetakse, hakkab spordikool lisaks klubitreeningutele pakkuma lisatreeninguid ning laagreid ja välisvõistlustel osalemise võimalusi lähtuvalt konkreetsest spordialast. Eesmärgiks on eelkõige silmapaistvate sportlike saavutusteni jõudmine koostöös pealinna spordiklubide ja Tallinna Spordikooliga.

Konkursitingimuste ja pakutavate võimaluste kohta leiab rohkem infot spordikooli kodulehelt

Spordikooli juhataja Maksim Butšenkovi sõnul on viie aasta jooksul spordikoolist kujunenud sportlike traditsioonide, vigastusriski ennetava sportimise ning rekordite ja medalite kasvulava. "Viie aastaga oleme välja töötanud ja rakendanud uusi projekte ja programme noorte saavutussportlaste füüsise ja sotsiaalsete oskuste arendamiseks ning treenerite koolitamiseks," nentis Butšenkov.

 

Laadimine...Laadimine...