Tartus puhkes üliõpilaselamus väike tulekahju

Päästjad manitsesid noormeest, et toiduvalmistamise ajal ei tohi hakata tegelema muude asjadega. Toidust pliidile unustamisest võib alguse saada ulatuslike tagajärgedega ja inimohvritega tulekahju.

Pilt: Albert Truuväärt/ Foto on illustreeriv
Pääste

Tartus puhkes üliõpilaselamus väike tulekahju

Toimetaja: Sandra Lepik

Päästjad selgitasid, et süttinud oli pliidile unustatud toit ja sellest omakorda sein ja aurukubu. Elanik sai põlengule piiri peale enne päästjate saabumist.

Tartus puhkes ööl vastu tänast üliõpilaselamus väike tulekahju, mille elanik suutis ise enne päästjate saabumist kustutada, vahendas BNS. 

43 minutit pärast südaööd andis automaatne tulekahjusignalisatsioon märku tulekahjust Tartus Narva maanteel asuvas üliõpilaselamus. Päästjad selgitasid, et süttinud oli pliidile unustatud toit ja sellest omakorda sein ja aurukubu. Elanik sai põlengule piiri peale enne päästjate saabumist, teatas Lõuna päästekeskuse pressiesindaja.

Päästjad manitsesid noormeest, et toiduvalmistamise ajal ei tohi hakata tegelema muude asjadega. Toidust pliidile unustamisest võib alguse saada ulatuslike tagajärgedega ja inimohvritega tulekahju. Päästjad saavad aasta jooksul korduvalt väljakutseid Tartu ühiselamutesse, kus tulekahju ohu tekitavad toidu valmima unustavad elanikud.

Laadimine...Laadimine...