Veeda õhtu klassikakontserdil või VLÜ seltsis

Laupäeval toimub Tallinnas mitmeid tasuta kontserte ja kunstinäituste avamisi. Tegevust jätkub kõigile!

Pilt: Scanpix

Veeda õhtu klassikakontserdil või VLÜ seltsis

Laupäeval toimub Tallinnas mitmeid tasuta kontserte ja kunstinäituste avamisi. Tegevust jätkub kõigile!

12.00 Politsei teabepäev "Turvaline kogukond - turvaline Haabersti" Haabersti Vaba Aja Keskuses, kus räägitakse, kuidas oma kodu turvalisemaks muuta ja vara kaitsta. Osaleb ka linnaosa vanem Marek Jürgenson. Lisaks vara kaitsmisele on teabepäeva teemade hulgas ka kogukonda puudutavad teemad. 

15.00 Sven Tupitsa uue fotonäituse "Elu liinid - ühe ajastu lõpp" keskmes on Kopli liinid. Näituse avamine toimub Signature House'is (Kaevuri 1, Tallinn). Selle raames toimub ekskursioon Kopli liinidele. 

16-21.00 toimub Tallinna Tondiraba jäähallis suur Halloweeni jääpidu. Jääpeol on kavas videodisko ning erinevad mängud jääl. Päeva peaesinejaks on hip-hop grupp Ballistic Nation. Parimad Halloweeni kostüümides uisutajad saavad ka auhinnad. Halloweeni jääpeol maksab uisulaenutus 3eurot, laste jääpilet 4 eurot ja täiskasvanute jääpilet 6 eurot.

17.00 KuMu auditooriumis kontserdil "Eesti otsib jazzistaari" ühendavad jõud kogenud džässansamblid ja noored tegijad, et inspireerida vastastikku ja luua uut sünergiat. 

17.00 Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseumi trepigaleriis avatakse klaasikunstniku Eve Koha näitus "Ruumikogemus". "Kogemata veel "ruume" (nii füüsilisi- kui ka vaimuruume) tervikuna, annab see võimaluse oma fantaasiaruumide tekkimiseks, mis ei pruugi vastata üldse hiljem tervikuna kogetud ruumidele," kirjeldas Eve Koha.

19.00 Niguliste kirikus Harjumaa Muusika-aasta kontsert. Kavas: Veljo Tormis Muusika filmisüidist "Kevade", Ola Gjeilo "Dark Night of the Soul", Franz Schubert "Missa G-duur". Kontsert on tasuta!

21.00 Kochi Pruulikoda esitleb: Marko Matvere ja VLÜ.

Laadimine...Laadimine...