Poliitika

Riigikogu võttis vastu seitse seadust
Poliitika Eesti

Riigikogu võttis vastu seitse seadust

Riigikogu võttis kolmapävasel istungil vastu kokku seitse seadust, nende seas transpordiameti loomise seaduse ning kodakondsuse seaduse muudatused, mis võimaldavad võtta kodakondsus raskete riigivastaste kuritegude toimepanijal.

Ratas: riik vajab eesmärgiks pikka plaani
Poliitika Eesti

Ratas: riik vajab eesmärgiks pikka plaani

Peaminister Jüri Ratas ütles riigikogus strateegia "Eesti 2035" esimesel lugemisel, et riigile eesmärgi andmiseks ei vaja Eesti üht säravat loosungit või kampaaniat, vaid pikaajalist plaani. "Eestil tuleb senisest jõulisemalt fokuseerida pilk tulevikule ning seljatada proovikivid, mis meie kõigi elusid mõjutavad," ütles Ratas.

Ratas astus Aegi kaitseks välja

Ratas astus Aegi kaitseks välja

Peaminister Jüri Ratas toonitas esmaspäeval, et justiitsminister Raivo Aeg ei ole kasutanud oma positsiooni selleks, et ajakirjandust rünnata. "Ma kindlasti olen alati toetanud oma tegevuses ajakirjandusvabadust erinevates küsimustes. Toetan seda täna ja ka toetan seda ka homme," sõnas Ratas.

Mailis Reps astus ministri kohalt tagasi
Poliitika Eesti

Mailis Reps astus ministri kohalt tagasi (1)

"Viimane nädal on olnud minu poliitilise karjääri kõige raskem periood. Olen sattunud jõulise surve alla seoses ministri ja ema rolli ühitamisega. Tunnistan, et olen vigu teinud ning vabandan selle eest," märkis Mailis Reps oma sotsiaalmeediapostituses.

Karilaid kinnitas praeguse koalitsiooni ühtsust

Karilaid kinnitas praeguse koalitsiooni ühtsust

Laupäeval Keskerakonna kongressil partei aseesimeheks taasnimetatud Jaanus Karilaiu sõnul on nende suurimaks poliitiliseks oponendiks endiselt Reformierakond, ühtlasi kinnitas ta, et pregune koalitsioon läheb ühtselt edasi ning oravate "tööpakkumised" seda ei muuda.

Ratas: jutt Eesti ja Soome vaheliste suhete halvenemisest on vale

Ratas: jutt Eesti ja Soome vaheliste suhete halvenemisest on vale (9)

"Tunnustan suursaadik Harri Tiidot tehtud töö eest Eesti välisteenistuses, kus ta on edendanud diplomaadina meie riigi huve viimased 20 aastat. Samuti on tunnustamisväärt suursaadik Tiido sirgeseljalisus ja põhimõttekindlus, mida ma väga hindan," vahendab riigikantselei Ratase sissekannet Facebookis.

Ratas saatis Trumpile neljanda juuli puhul õnnitluse

Ratas saatis Trumpile neljanda juuli puhul õnnitluse (2)

Peaminister Jüri Ratas õnnitles USA presidenti Donald Trumpi Ühendriikide iseseisvuspäeva puhul. "Teie ekstsellents," kirjutas Ratas Trumpile. "Palun Teil ja Ühendriikide rahval võtta vastu mu kõige soojemad õnnitlused ja parimad soovid Ameerika Ühendriikide iseseisvuspäeva puhul."

Karilaid soovib EKRE-le kiiremat küpsemist

Karilaid soovib EKRE-le kiiremat küpsemist (2)

Keskerakonna aseesimees Jaanus Karilaid soovib laupäeval kogunenud EKRE kongressi foonil koalitsioonipartnerile kiiremat küpsemist. "EKRE kongress mõjus täna operetlikult naljakalt, oluline, et sellised unistused ei muutuks realiseerudes halenaljakaks. kirjutas Karilaid sotsiaalmeedias. "Soovin koalitsioonipartnerile kiiremat küpsemist. Kõned tõestasid, et vähemalt juhi vahetamine oli õigustatud."

Tiit Terik: esimees võiks muude poliitiliste jõududega koostööd teha

Tiit Terik: esimees võiks muude poliitiliste jõududega koostööd teha (1)

Tallinna linnavolikogu esimees Tiit Terik tõdes, et Eestile oleks kõige parem, kui EKRE esimees oleks ülejäänud poliitiliste jõudude suhtes koostööaldis. "Poliitikas loevad väga palju ka inimsuhted, nii et kui parteid juhib inimene, kes ka ülejäänud poliitiliste jõududega hästi läbi saab ja koostööd teeb, siis ma usun, et seda juhti võib saata edu," tõdes Terik.

Paet: Tartu rahuleping tõi rahu kodudesse
Poliitika Eesti

Paet: Tartu rahuleping tõi rahu kodudesse (3)

Europarlamendi saadik Urmas Paet kirjutab Tartu rahu 100. aastapäeva läkituses, et rahuleping on teetähis, millega lõppes otsustav ja kindlameelne, kuid lõpuni ohtuderikas Eesti teekond rahu ja vabaduse poole – rahulepinguga tunnustas Venemaa igaveseks ajaks Eesti iseseisvust ja nii saabus rahu kodudesse ning vabadus Eestisse.

Jufereva-Skuratovski: integratsioonipoliitika käib vana rada

Jufereva-Skuratovski: integratsioonipoliitika käib vana rada

Keskerakonna volikogu rahvastikupoliitika ja rahvussuhete komisjoni esinaine Maria Jufereva-Skuratovski kirjutas kommentaariks neljapäeval toimunud riigikogu väliskomisjoni istungile, et kohtumine rahvastikuministri Riina Solmaniga integratsioonipoliitikas uusi tahke ei avanud ja kõik kulgeb endist rada mööda.

VIDEO JA GALERII! Mihhail Kõlvart: vajame kaksiklinna, mis pakub inimestele tõeliselt keskkonda, milles saab püsida õnnelike ja tervetena

VIDEO JA GALERII! Mihhail Kõlvart: vajame kaksiklinna, mis pakub inimestele tõeliselt keskkonda, milles saab püsida õnnelike ja tervetena

"Visioon ühendatud Tallinnast ja Helsingist, mis loob võimalusi meie inimestele ja ettevõtetele, loob võrdsuse meie ühiskonnas ja tunde, et kuulume oma rahva hulka. Koos saame luua linnamaastiku, mis paneb meid kaardile," ütles Tallinna linnapea Mihhail Kõlvart Tallinna linnavalitsuse ja Tallinna Tehnikaülikooli koostöökokkuleppe TalTech City 2020 tegevusteks allkirjastamisel.

Laadimine...Laadimine...