13 kommentaari

võimur

Vasta kommentaarile

https://www.ohtuleht.ee/850053/david-vseviov-faktidest-olulisem-on-nende-tolgendamine-mis-inimesega-juhtub-kui-ta-saab-piiramatu-voimu

vot tak

Vasta kommentaarile

Erinevalt Eesti Rahvusringhäälingust laskis just venekeelne PBK uusaastaööl eetrisse peaminister Jüri Ratase tervituse, mille järel – uskuge või mitte – kõlas Eesti hümn.
Antud juhul kukub Kremli propagandasõnum välja lihtne – teie läänestunud juhid ei pea enam lugu rahvale olulistest sümbolitest ega vääri rahva heakskiitu.
http://uueduudised.ee/arvamus/repliik/eesti-humn-venekeelses-pbk-s-ehk-kuidas-riik-end-nurka-mangis/

vot tak

Vasta kommentaarile

http://objektiiv.ee/ekre-kristlaste-uhendus-kutsub-ules-tunnustama-jeruusalemma-iisraeli-pealinnana/

Vähemalt tore

Vasta kommentaarile

...et praegune valitsus püüab asja parandada reformarite poolt 13 aastat laastatud riigis.

Jah

Vasta kommentaarile

Väga õiged mõtted. Kui meil olek olnud kogu aeg keskerakondlik valitsus siis kõik meie unistused heast ja inimväärsest elust oleks juba täitunud. Eelmised valitsused vaid mõtlesid võimu ja oma rahakoti suuruse peale, teised inimesed neid ei huvitanud. mina unistan kõigepealt sellest, et aetaks aiali Reformi tagatuba, kust tulid valed otsused, mis viisid meie elatustaseme viimaste hulka, kus valmisid valestsenaariumid parimate inimeste kohta, kus laimati, vassiti ja hirmutati töötulemuste asemel. Sooviksin, et peavoolumeedia ajakirjanikud lõpetaksid vassimise ja näeksid seda positiivset, mida suudavad teha ja on juba teinud keskerakondlased meie inimeste heaks.

kirikuinimene

Vasta kommentaarile

Aitäh, peaminister, et sundüürnike taskust rahakese käärkambrisse tõstsid. Mis nad siis tulevad meie õuele puristama. Valimiste eel ära pelga, koguduse liikmeid on rohkem kui sundüürnikke!

Alustaks "rahvateenritest", hoidke kokku!

Vasta kommentaarile

Kui üks ratas ajab pidevalt teist ratas taga, aga ometi on nad ühel rattal liikumiseks ja pöörlevad - kas see ongi ühtehoidmise näide (kuigi halb).

???

Vasta kommentaarile

Kas neid kilde mis siin J.Ratase poolt regulaarselt poetatakse peabki pidama "UUTEKS MÕTETEKS"???, "MEIE TEAME KUIDAS EESTI MAJANDUSSEISAKUST VÄLJA TUUAKS"??? Kui nii, siis tuleks tagasi astuda, need ju pole seda!!!

hmm

Vasta kommentaarile

http://uueduudised.ee/video/nadal-riigikogus/nadal-riigikogus-750/
Euroopa juhtorganites on hoogu võtmas püüd rahvusriikide iseseisvuse täielikule hävitamisele ja see võib kaasa tuua Eesti muutmise Euroopa Ühendriikide kuulekaks ääreprovintsiks. Peaminister aga nimetab seda suundumust õitsvaks demokraatia arendamiseks?

Paul

Vasta kommentaarile

Pole veel sündinud inimest (teadaolevalt) kes suudaks kogu Eesti rahva enda taha suudaks koondada.
Ega Eestlased pole juudid, kes oma kogukonda hoiavad.
Tuldtagem meelde jutukest põrgukatlast, kus Eestlaste katla juures ei olnud valvureid.

1 2
Laadimine...Laadimine...