Estonia teatri töötajatele avati MyFitness spordisaal

Täna avati Rahvusooper Estonias pidulikult uus MyFitness spordisaal. Eksklusiivne treeningsaal on mõeldud rahvusooperi ja rahvusballeti töötajatele. 

Estonia teatri töötajatele avati MyFitness spordisaal

Liisa Aadussoo

Täna avati Rahvusooper Estonias pidulikult uus MyFitness spordisaal. Eksklusiivne treeningsaal on mõeldud rahvusooperi ja rahvusballeti töötajatele. 

Estonia teatris on spordisaal olnud juba nõukogude ajast saadik. Eriti vajalik on jõusaali olemasolu just tantsijatele, kes peavad etendustes tihti tõsteharjutusi tegema.

Rahvusooper Estonia turundusjuht Rein Mikk on uute võimaluste üle õnnelik. "Juba 1970. aastatel oli siin majas jõusaal olemas, asus katuse all 5. korrusel. Mingi hetk see toodi siia alla üle, siin olid kollased vanad masinad, mis tehtud teatrikombinaadis, raskused liikusid kettidega. Kui tekkis võimalus need ära vahetada, siis see oli meie jaoks väga hea koostöö võimalus," lausus ta.

Estonia ja MyFitnessi koostöö on kestnud juba pikalt, kuid siiani said Estonia töötajad lihtsalt soodsamatel tingimustel MyFitnessi spordiklubides käia. Nüüd on neil aga oma majas uued treeningmasinad, mis läbi mõeldult vastavad just nende vajadustele.

"Meil on olnud väga meeldiv koostöö Estoniaga läbi mitme aasta. Kui me neid ruume kunagi siin nägime, tekkis mõlemal poolel kindel tahe, et võiks olla ka Estonia maja sees väike MyFitnessi filiaal. Mõte sai alguse umbes aasta tagasi, kui hakkasime vaikselt komplekteerima, mõtlema, mis siin olla võiks ja mida me suudame pakkuda," ütles MyFitnessi tegevjuht Erkki Torn spordisaali avamisel.

MyFitness soovib uut spordisaali ajapikku veel lihvida ja väikseid asju lisada, kuid saal on juba kasutamiseks avatud. Kaasaegne jõusaal majas tähendab töötajatele suurt aja kokkuhoidu ning leiab turundusjuhi sõnul juba palju kasutust. "Tegelikult on see väga populaarne juba. Täna hommikul kell 9, kui käisin siin asju veel paika panemas, olid siin juba kaks baleriini soojendust tegemas. Leian, et see saab siin majas väga korraliku kasutuse," lisas Mikk.

Laadimine...Laadimine...