iLab 2015 toob Tallinnasse äriuuenduste tippeksperdid

Teisipäeval, 3. märtsil Tallinnas toimuval sündmusel Innovatsioonilabor 2015 (iLab 2015) esinevad mitmed Euroopa hinnatud ja kogenud ärijuhid, innovaatorid ning ettevõtluskonsultandid, kes jagavad inspireerivaid edulugusid, praktilist infot ja kasulikke nõuandeid.

Pilt: SEB

iLab 2015 toob Tallinnasse äriuuenduste tippeksperdid

Teisipäeval, 3. märtsil Tallinnas toimuval sündmusel Innovatsioonilabor 2015 (iLab 2015) esinevad mitmed Euroopa hinnatud ja kogenud ärijuhid, innovaatorid ning ettevõtluskonsultandid, kes jagavad inspireerivaid edulugusid, praktilist infot ja kasulikke nõuandeid.

Andréas Breiler ja Jonas Michanek (Rootsi) on innovatsiooninõustamist pakkuva ettevõtte Idélaboratoriet asutajad. Idélaboratoriet pakub innovatsiooninõustamist ja –treeninguid paljudele rahvusvahelistele organisatsioonidele ja kaubamärkidele ning ettevõtte haare ulatub enam kui 30 riiki.

Andreas Ehn (Rootsi) on rakenduse Wrapp kaaslooja ning selle varasem tehnoloogiajuht. Ehn oli muusikarakenduse Spotify esimene töötaja ja tehnoloogiajuht ning varem töötas Rootsi netimängude ettevõttes Stardoll. Ehn on paljude ettevõtete nõukogu liige ja ingelinvestor, keda on sageli kaasatud paljulubavate interneti idufirmade ja riskifondide nõustajaks.

Alar Kolk (Eesti) on hinnatud innovatsioonilektor ja European Innovation Academy president, kes varem töötas Tallinna Tehnikaülikooli prorektorina ning Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EAS) juhtkonna liikmena.

Patrick van der Pijl (Holland) on rahvusvahelise strateegianõustamisfirma Business Models Inc juht ning enam kui miljon eksemplari müünud raamatu „Business Model Generation“ üks taustajõududest. Van der Pijl nõustab tippjuhte ja korporatsioone, nagu näiteks Toyota, Fujitsu, ING Bank, Microsoft, 3M jpt, keda ta on aidanud ärimudeli innovatsioonis ning tulevikustrateegia koostamisel.

Alar Salum (Eesti) on rahvusvahelise ehituskeemiaettevõtte Krimelte müügi- ja tootmisüksusi koondava Wolf Groupi tegevjuht. Wolf Groupi turustatavate toodete seas on kaubamärgid Penosil, Olivé ja Tempsi, kuid ettevõtte tooteid turustatakse ka mitmete üle maailma tuntud brändide all. Wolf Groupi tootmisüksused asuvad Eestis, Hispaanias, Venemaal ja Brasiilias.

Christian Wolf (Saksamaa) asutas 2008. aastal kasutatud elektroonikat müüva ettevõtte asgoodasnew electronics GmbH, mis on oma valdkonna turuliider Saksamaal. Ettevõte müüb kontrollitud ja tehniliselt suurepärases seisukorras tehnikat. Hetkel töötab asgoodasnew’s üle 120 inimese ning neil on kliente terves Euroopas. Ettevõtte alla kuulub ka bränd wirkaufens.de, mis ostab kokku vähekasutatud elektroonikat ning millele on sadu tuhandeid kliente terves Euroopas.

SEB korraldatavale iLab 2015-le on oodatud Eesti väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete (VKE) esindajad, kes on huvitatud uutele turgudele laienemisest ning käibe kasvatamisest innovatsiooni abil. Üritusele on registreerunud 350 osalejat. Seminaril esinevad mitmed innovatsioonivaldkonna eksperdid Eestist ja välismaalt. iLab 2015 toimub ka Lätis ning Leedus, kokku 900 osalejale kolmes Balti riigis.

iLab 2015 raames toimuvad lisaks ettekannetele ka grupitööd, mille raames otsitakse üheskoos osalejatega vastuseid küsimustele, kuidas jõuda toote ja turu sobivuseni, kuidas kiiremini kasvada ning kuidas rakendada kasvustrateegiat.

iLab 2015 toimub Tallinnas Vaba Lava teatrikeskuses 3. märtsil. Rohkem infot ürituse toimumise kohta leiab siit


Laadimine...Laadimine...