4 kommentaari

Ajutine Valitsus

Vasta kommentaarile

Vana hea stagna Eesti tagasitulek tegelt rohkem rohkem breezhnevit seitsmeteistmest aastast veiks vähe. Määravad jõud tagatuppa ja algab manööverdamine kogub punkte valimised ju pole kaugel. Muide poliitika tegemiseks äärmiselt jõulise poliitika tegemiseks mitmel erakonnal ülihead võimalused vaid pane ja äärmiselt jõuliselt. Huvitav mis ka tulemus? Tegelt Eestil esmatähtis epideemia ja ületada majanduslik surutis - mis saab kalevipoegadest kui tuleb teha valik. Ja mis saab peredest.

jalkavaimo postitas:

Ah et mis saab peredest? Lihtne! Mõistetakse välja ülalpidamisraha sealset töötasu silmas pidades. Pered rahul. Põhjakalda poolne kogukond on muidugest huvitatud sealsete ripakile jäänud naiste kalevipoegade kaela riputamisest. Ah et tekib huvide konflikt. Muidugi! Lahendus lihtne-suurema venna hallitus kutsub väiksema venna justiitssüsteemi korrale-unustage elatusrahad. Kalevipoeg teenib siin ja kulutab siin. Punkt.

Vaatleja

Vasta kommentaarile

Olulised pole tegelikult nimed vaid ikka tulemused. Ja jääb vaid loota, et uuel valitsusel saab neid enne järgmisi valimisi olema ka ette näidata, sest alles siis saab otsustada on need uued nimed väärt ka jätkama või vähemalt tagasi valimist. Nüüd aga ootaks, et tööle asumisega enam pikalt ei venitataks ning selleks vaid tuult tiibadesse!

ikka tegijad tegelt

Vasta kommentaarile

Sisuliselt Kajale kingitakse peaministri aujärg unistus tegelt ja samas oma määravad jõud tagatuppa tõmmatest aujärjelt alla... Ons ikka politikaanlust Eestis kogenud väga kogenud tegijad.

Laadimine...Laadimine...