Koroona tõttu lükkub tasuta õigusabi Nõmmel edasi

Pildil Korteriühistute liidu õigusnõunik Urmas Mardi eelmise õigusapteegi raames Kaja kultuurikeskuse saalis nõu andmas. 

Pilt: Albert Truuväärt

Koroona tõttu lükkub tasuta õigusabi Nõmmel edasi

"Lähtudes välja kuulutatud eriolukorrast olime sunnitud tasuta õigusabi päeva veel kord edasi lükkama, nüüd juba aprilli. Jälgime nakatumiste näitajaid ja otsustame juba jooksvalt, kas aprillis on võimalik õigusabi päeva korraldada," selgitas Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis.

Nõmme linnaosa valitsuse saalis 4. märtsil toimuva pidanud Õigusapteegi nõustamine lükkub Covid-19 eriolukorra tõttu edasi. Uus nõustamisaeg on 1. aprillil 10.00-14.00 Valdeku 13.

"Samas tuletan meelde, et Nõmme linnaosa elanike õigusalast nõustamist teostab ka linnaosa jurist. Eriolukorra ajal on nõustamine küll ainult eelregistreerimisega aga lihtsamad küsimused saab lahendada kirjalikult meili teel," ütles Grete Šillis.

Nõmme linnaosa valitsuses (Valdeku 13) on juristi nõustamine ainult eelregistreerimisega tel 645 7349 või e-postiga: jekaterina.parna@tallinnlv.ee.

Lisaks pakub Tallinna Korteriühistute Teabekeskus ka sel aastal tasuta nõustamist korteriühistute esindajatele ja korteromanikele nii eesti kui ka vene keeles. Nõustamine toimub Tallinna Linnavalitsuse infosaalis (Vabaduse Väljak 7) ja Lasnamäe Linnaosa Valitsuse ruumides, eelregistreerimine on argipäeviti 9-17, telefonil 6871 223.

Õigusapteek annab 1. aprillil nõu: perekonnaõiguse, elatisrahade nõuete, pärimisõiguse, notaritoimingute, töölepingu seaduse, töövaidluste lahendamise, korteriühistute problemaatika/ kaebused KÜ tegevuse peale, tarbijakaitse probleemid ja vaidlused, maksuõiguse, kohtusse pöördumise, kohalike omavalitsuse ja riigiasutusega suhtlemise ja dokumentide vormistamise, lepingu- ja võlaõiguse alal.

Nõustajatena on registreerunud:

·         Kai Amos, vandeadvokaat-kohtusse pöördumine, lepinguõigus, töölepingu seadus, tarbijakaitse;

·         Vitali Denikin, jurist - lepinguõigus, perekonnaõigus;

·         Urmas Mardi- korteriühistute liidu õigusnõunik – korteriühistute vaidlused ja nõuded;

·         Eve Põtter- notar, notaritoimingud, pärimismenetlus, asjaõigus;

·         Diana Verš- notari kandidaat- notaritoimingud, pärimisõigus;

·         Heli Põder-  õigusnõunik- perekonnaõigus, töölepingu seadus, töövaidlused;

·         Külli Kaldvee- jurist- kohaliku omavalitsuse vaidlused, kohtusse pöördumine;

·         Risto Sepp- kohtutäitur- kohtutäituri õigused, toimingud ja vaidlused;

Nõustamisele on oodatud kõik abivajajad ning tagatud on nii eesti kui venekeelne tasuta õigusalane nõustamine. Kliente teenindatakse elavas järjekorras ning eelnev registreerimine ei ole vajalik. Rohkem infot: www.juristideliit.ee või telefonil 6313002, 6314466.

Laadimine...Laadimine...