Kraavi paiskunud liinibussis sai neli inimest vigastada

"Teeolud on praegu taaskord rasked. Seetõttu tuleb liiklemisel olla väga ettevaatlik, vähendada kiirust ja suurendada pikivahet," rõhutas Rakvere politseijaoskonna välijuht Tauno Vettik.

Pilt: Scanpix/ Foto on illustreeriv

Kraavi paiskunud liinibussis sai neli inimest vigastada

Toimetaja: Sandra Lepik

Päästjad aitasid 17 reisijat ja bussijuhi läbi bussi esiklaasi välja. Õnnetuses sai viga neli inimest, kellest kolm - kaks reisijat ja bussijuht - toimetas kiirabi Rakvere haiglasse.

Lääne-Virumaal paiskus laupäeva õhtul kraavi liinibuss, milles said neli inimest vigastada, vahendas BNS. 

Kell 20.14 tuli häirekeskusele teade, et Rakvere-Haljala maantee kuuendal kilomeetril Kisuvere külas on sõitnud kraavi Narva-Tallinna liinibuss Scania Touring ja vajunud paremale küljele nii, et inimesed ei pääse bussist välja.

Päästjad aitasid 17 reisijat ja bussijuhi läbi bussi esiklaasi välja. Õnnetuses sai viga neli inimest, kellest kolm - kaks reisijat ja bussijuht - toimetas kiirabi Rakvere haiglasse. Reisijatest 12 jätkasid teekonda Tallinna poole asendusbussiga ja kolm reisijat lahkus iseseisvalt.

Rakvere politseijaoskonna välijuhi Tauno Vettiku sõnul juhtus õnnetus, kui bussijuht kaotas libeduse ja külgtuule tõttu bussi üle kontrolli. "Teeolud on praegu taaskord rasked. Seetõttu tuleb liiklemisel olla väga ettevaatlik, vähendada kiirust ja suurendada pikivahet," lisas ta.

Laadimine...Laadimine...