Kristiine palub elanikel teada anda ebaseaduslikust prügistamisest

Kahjuks on ka sel kevadel leitud ebaseaduslike ja isetekkeliste prügilate juhtumid, mistõttu kutsub linnaosavalitsus üles märkama risustajaid ja prügistajaid ning neist koheselt munitsipaalpolitseid teavitama. 

Keskkond

Kristiine palub elanikel teada anda ebaseaduslikust prügistamisest

Toimetaja: Sandra Lepik

"Jäätmete koht ei ole pargis või metsas, vaid jäätmejaamas. Linnaosavalitsusel on raske üksi ära hoida selliseid illegaalseid ja isetekkelisi prügilaid," põhjendas Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe.

Kristiine linnaosa valitsus jätkab sellel ja järgmisel nädalal kvartalisiseste tänavate intensiivse kevadkoristuse. Kahjuks on ka sel kevadel leitud ebaseaduslike ja isetekkeliste prügilate juhtumid, mistõttu kutsub linnaosavalitsus üles märkama risustajaid ja prügistajaid ning neist koheselt munitsipaalpolitseid teavitama. 

"Samal ajal kui linnaosas käib täie hooga kevadkoristus, toimub tänavate ja haljasalade koristustööd ja pesu, töötavad imurid, välja veetakse talvine praht, tolm ja prügi, siis oleme paraku sunnitud ka tegelema juhtumitega, kui haljasaladele ja tühermaadele on toodud ebaseaduslikult ehitus- ja olmejäätmeid - jäätmed jäetakse maha ja selline vaatepilt riivab meid kõiki. Jäätmete koht ei ole pargis või metsas, vaid jäätmejaamas. Linnaosavalitsusel on raske üksi ära hoida selliseid illegaalseid ja isetekkelisi prügilaid, mistõttu kutsume üles kõiki linnaosa elanikke olema tähelepanelikud ning prügistamisest teavitama koheselt Tallinna Munitsipaalpolitseid lühinumbril 14410," ütles Riibe.

"Üks viimaseid juhtumeid oli prügikolle Elektroni tänav 5 maa-aluse garaaži varuväljapääsu kohal. Linnaosa väljanägemine ja heakord olenevad meist igaühest, puhtam keskkond ja rohelisem linnaruum on meile kõigile tähtsad," rõhutas Riibe, kes tänas kõiki linnakodanikke, kes on juba teavitanud sellisest tegevusest ja ebaseaduslikust prügistamisest.

Laadimine...Laadimine...