8 kommentaari

kilekott

Vasta kommentaarile

https://arileht.delfi.ee/artikkel/92347471/rekordiline-hulk-tundmata-paritolu-annetusi-aitas-sillutada-joe-bideni-teed-valgesse-majja

flaami linn

Vasta kommentaarile

Kui keegi marinka või kogunist seksermikser tahab neegrinaise tagumenti lakkuda või suudelda neegermehe saabast siis enda asi lasku käia. Kuid Prüsselis ja Euroopas tuleb kord majja lüüa ja esmalt kogu saast iidsest flaami linnast minema. Loodetavasti usakad saavad omal maal hakkama ja täpselt samuti peavad talitama eurooplased elik bantu Aafrikas, arrab Arabistanis, pakk Unistuste Pakistanis ja china Taevaaluses ja kõik rahul. Kord majja Euroopas ja küll ka kokkuleppele saab USA-ga ennegi saadud. Ja ei mingit neegermehe tagumenti või saabast.

vasar

Vasta kommentaarile

https://sirp.ee/s1-artiklid/c9-sotsiaalia/trumpi-ja-ekre-poliitseikluse-anatoomia/

tifa

Vasta kommentaarile

https://uueduudised.ee/uudis/maailm/oma-tegevusega-bideni-voimule-aidanud-antifa-ei-kavatse-talle-alluda/

taustauurija

Vasta kommentaarile

Ajakirjanik Maris Hellrand kirjutab väljaandes Postimees, et manitsemise asemel, mis viib inimesi ainult paremäärmuslaste rüppe, tuleks eesti rahvaga rääkida kui lapsega, kellel on diagnoositud Aspergeri sündroom. Presidendiametis saaks sellega kõige paremini hakkama Marina Kaljurand.
https://objektiiv.ee/marina-kaljuranna-meeskonna-liige-eesti-rahvaga-tuleb-raakida-kui-aspergeri-lapsega/

jalad tagumendi

Vasta kommentaarile

Euroopa on tegelt aastaid ja aastaid kügelenud USA vihmavarju all ja igati rammusaks nosinud lausa neegrikarju ja arrabide horde asunud toitma-kasima-ümmardama eest ja takka. Ja nüüd oleks ka ropprammusal Euroopal aeg ennast liigutama hakata. Esmalt piir kontrolli alla ja tollid paika ja siis hooldusterritooriumi rajamine Aafrikka neegrite ladestamiseks. Jalad tagumendi alt välja kõiksugu saast Prüsselist minema kord majja.

rahvavabastusväelane

Vasta kommentaarile

Iseenesest ei tule midagi. Isegi uued püsiväärtused mitte. Ikka on tarvis vooruslike asjaajajate poolset tagant tõukamist. Näituseks kõiki hõlmava pika ja uimastava plära korrutamist.

latiinod ja blõmmismus

Vasta kommentaarile

Joe Biden oma kommunistkade, sotsialistkade ja musulmankadega toob USA-s totaalse latiinode, blõmmistide ja globalistide ülemvõimu. Siseriiklikud terroristid elik valge siis siivsalt elimineerida. Ja tulemuseks USA kui Puna-Hiina ripatsriik kuni siis Hiina Rahvavabastusarmee küsimuse lahendab. Eesti ja Euroopa peab tegelema vaid relvastumise ja väljaõppega paraku täpselt nii see on globalistid ja punahiinlased võtavad ilma üle.

Laadimine...Laadimine...