Mustamäe "Hoovid korda" projektid varieeruvad mänguväljakutest turvakaamerateni

Mustamäel taotles sel aastal "Hoovid korda" projekti raames toetust üheksa korteriühistut. 

Mustamäe "Hoovid korda" projektid varieeruvad mänguväljakutest turvakaamerateni

Toimetaja: Sandra Lepik

"Iga heakorrastatud majaümbrus muudab Mustamäe kaunimaks ja iga paigaldatud turvakaamera lisab tervele kogukonnale turvalisust juurde," ütles Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats.

"Kõik taotlused vastasid nõudmistele ja rahuldati. Kokku toetab Tallinna linn seekord Mustamäe korteriühistute esitatud projekte 80 500 euroga," ütles Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats. 

Korteriühistute ettevõetavad tööd varieeruvad: soovitakse luua paremaid ja uusi mängimisvõimalusi oma korteriühistute väiksematele liikmetele; parandada nii parkimistingimusi kui ka muuta oma ühistu ümbrus turvalisemaks paludes toetust näiteks turvakaamerate paigaldamiseks.

Toetus said korteriühistud:

Mustamäe tee 149

Mustamäe tee 151

Pöörise tn 14 

Tammsaare tee 139

Tammsaare tee 141A

Eduard Vilde 87

Vilde tee 90

Vilde tee 92

Vilde tee 121

 

Linna toetus Mustamäe ühistute projektidele ulatub u. 800 eurost enam kui 13 tuhande euroni moodustades 17-58% projekti maksumusest. 

Taotluste hindamisel lähtuti järgmistest põhikriteeriumidest: linnaruumi üldilme parandamine ja atraktiivsus, hoovi terviklahendus, turvalisus, omafinantseeringu suurus. Tallinna linn on ühistutele jaganud projekti "Hoovid korda" raames tegevustoetust alates 2005. aastast. Maksimaalne toetus ühe taotleja kohta on 16000 eurot aastas ning 40000 eurot ühe hoovi kohta. 

"Iga heakorrastatud majaümbrus muudab Mustamäe kaunimaks ja iga paigaldatud turvakaamera lisab tervele kogukonnale turvalisust juurde," ütles Laats, soovis toetust saanud ühistutele "jõudu tööle" ja kutsus ühistuid mõtlema juba järgmise aasta projektidele.

Laadimine...Laadimine...