ONLINE-KONTSERT! Kristiines tähistatakse naistepäeva Mihkel Mattiseni kontserdiga

Mihkel Mattisen on tuntud nii klassikalise pianisti, poplaulude kirjutaja, laulja, muusikaprodutsendi kui ka kontsertide korraldajana. Mihkel Mattiseni kirjutatud laul "Et uus saaks alguse" esindas Eestit 2013. aasta Eurovisiooni lauluvõistlusel Malmös.

ONLINE-KONTSERT! Kristiines tähistatakse naistepäeva Mihkel Mattiseni kontserdiga

Toimetaja: Sandra Lepik

"Soovitan kõikidele meestele saata 8. märtsil veebilink meie kontserdile oma kõige kallimatele ja see saab väga heaks lisaks lilledele. Õnnitlen Kristiine linnaosa valitsuse nimel kõiki naisi saabuva naistepäeva puhul ning soovin veel kord ilusat kevadet," ütles Kristiine linnaosavanem Jaanus Riibe.

Kristiine linnaosa valitsus korraldab esmaspäeval, 8. märtsil algusega kell 16.00 enda Facebooki lehel rahvusvahelisele naistepäevale pühendatud veebikontserdi, kus esineb tuntud muusik ja laulja Mihkel Mattisen. 

Riibe sõnul pakuvad veebikontserdid praeguses keerulises pandeemia olukorras võimalust kultuurisündmusi linnarahvale korraldada ja tuua inimeste ellu pisutki rohkem häid emotsioone. "Usun, et naistepäevale pühendatud Mihkel Mattiseni kontsert saab heaks kingituseks kõikidele meie kallitele naistele. Kõik naised vajavad tähelepanu, sõltumata kalendripäevast, kuid vahel on hea, kui seda neile meelde tuletatakse erilisel moel. Hoidkem enda ümber olevaid naisi ning laske neil särada," rõhutas Riibe. 

Mihkel Mattisen on tuntud nii klassikalise pianisti, poplaulude kirjutaja, laulja, muusikaprodutsendi kui ka kontsertide korraldajana. Mihkel Mattiseni kirjutatud laul "Et uus saaks alguse" esindas Eestit 2013. aasta Eurovisiooni lauluvõistlusel Malmös.

"Usun, et kontserdi kavast leiab igaüks endale midagi südamelähedast. Soovitan kõikidele meestele saata 8. märtsil veebilink meie kontserdile oma kõige kallimatele ja see saab väga heaks lisaks lilledele. Õnnitlen Kristiine linnaosa valitsuse nimel kõiki naisi saabuva naistepäeva puhul ning soovin veel kord ilusat kevadet," lisas Riibe. 

Naistepäevale pühendatud veebikontsert Kristiines algab 8. märtsil kell 16.00 linnaosavalitsuse Facebooki lehel: https://www.facebook.com/kristiine.linnaosavalitsus.

Laadimine...Laadimine...