7 kommentaari

ega tea midagi

Vasta kommentaarile

https://iz.ru/1148164/2021-04-07/patrushev-obvinil-ssha-v-razrabotkakh-biologicheskogo-oruzhiia

mõõdukas

Vasta kommentaarile

Kuidas sobivad omavahel Sputnik vaktsiin ja kärakas?
https://russian.rt.com/russia/news/842957-alkogol-gincburg-vakcinaciya

Vaktsineerima, seltsimehed!

Vasta kommentaarile

Vaktsiini tootja ja üldse mitte keegi ei vastuta mitte ühegi vaktsiineerimise tagajärjel saadud tervisekahjustuse eest. Üliusaldusväärne vaktsiin!

miljon doosi

Vasta kommentaarile

Austria ostab miljon doosi Sputnikut kuni siis Euroopa rahulikult uurib vene vaktsiini omadusi kiiret ju pole katkuaeg. Klassikaline Prüssel saaks vaid teha alla ja oodata tolmumaske lennuväljal. Eestis siis lootus vaid Zveroboi peal sutsakas kätte põhiline kõik rahul tõeline Jambo Congo.

Vaatleja

Vasta kommentaarile

Sõna "ülereageerima" tähendab eesti keeles seda, et suitsu lõhna tundes esimese asjana kohe aknast välja hüpatakse olenemata isegi korrusest kus parasjagu viibitakse. Kas härra Vassiljev soovitab meile nüüd vaktsineerimisega seoses samuti käituda, sõltumata kellegi tervislikust seisundist, kroonilistest haigustest või mistahes muudest asjaoludest: vaktsiinisüst kohe õlavarde ja pärast tulgu või veeuputus, kui samas pole veel isegi otsestel asjatundjatel vastuseid kõigile kasutatavate vaktsiinidega seotud küsimustele? Minu arvates on härra Vassiljevi soovitus tervikuna küll lihtsalt äärmiselt egoistlik ja paljudele ehk isegi eluohtlik ja isiklikult sõnastaksin selle küll ümber selliselt, et vaktsineerige kindlasti kui tunnete selle endile vajaliku olevat ning teil pole selleks parasjagu ka mingeid eeldatavaid vastunäidustusi, millisel juhul konsulteerige vähemalt enne kindlasti oma otsese raviarstiga.

vabatahtlik, teadlik, tasuta

Vasta kommentaarile

Epideemia katk on tõsine asi mille vastu aitab vaktsineerimine. Kuid inimene peab teadma millega teda vaktsineeritakse ei ole nii kelle asi mida kasutatakse. Just seda peavad asjatundjad inimestele selgitama. Ja hoopis veidraks tegelt kas mitte lubamatuks asjaolu AstraZeneca nimelise vaktsiini muundumiseks hoopistükki Vaxzevriaks hops ja valmis! Just oli AstraZeneca ja nüüd Vaxzevria järsku venepäraselt lausa Zveroboi nii või? U kraiinalased Üüratul Ääremaal asusid mingite tüüpide poolt maale taritud kalli ersatsi asemel hoopis mingit loomatohtrite preparaati manustama totaalne zveroboi. Järsku veidi rahva valgustamist kriitilisest vaatenurgast ei ole nii ei ole kellegi asi millega vaktsineeritakse tõsine asi igati.

70%

Vasta kommentaarile

https://www.telegram.ee/ajaviide/piltuudis-milliseid-inimesi-isa-ja-tutar-siim-ja-kaja-kallas-silmas-peavad

Laadimine...Laadimine...