Pirita jätkab tasuta maskide jagamist

Nelja kuuga on Pirita linnaosa valitsus jaganud riskirühmadele ja linnaosa ühistutele 47 000 tasuta meditsiinilist maski.

Pirita jätkab tasuta maskide jagamist

Toimetaja: Sandra Lepik

"Nelja kuu jooksul oleme tasuta kaitsevahendeid jaganud eakatele, suurtele ja vähekindlustatud peredele ning üksikvanemaga peredele," sõnas Pirita linnaosavanem Tõnis Liinat.

Pirita linnaosa valitsus jagab tasuta maske nii eakatele, lasterohketele peredele kui ka üksikvanematele.

Liinati sõnul on linnaosavalitsus jaganud tasuta maske alates detsembrikuust. "Nelja kuu jooksul oleme tasuta kaitsevahendeid jaganud eakatele, suurtele ja vähekindlustatud peredele ning üksikvanemaga peredele. Kuigi praegu on maskikampaania keskmes taas pensionärid, jätkame tasuta kaitsevahendite jagamisega ka teistele abivajajatele, kes veel ei ole saanud mingil põhjusel maskide järele tulla," kinnitas Liinat.

Pensionärile on ette nähtud üks karp, milles on 50 meditsiinilist maski. Suurpered saavad ühe või kaks karpi maske, olenevalt leibkonna liikmete arvust. "Maske jagame nii kaua, kuni selleks on vajadus," märkis linnaosavanem.

Nelja kuuga on Pirita linnaosa valitsus jaganud riskirühmadele ja linnaosa ühistutele 47 000 tasuta meditsiinilist maski. "Lisaks jagame alates märtsikuust korteriühistutele kontsentreeritud puhastusvahendit, mis oli mõeldud korterelamute üldkasutatavate pindade puhastamiseks ja desinfitseerimiseks. Ka see ettevõtmine jätkub aprillis," ütles Liinat. 

Maske ja puhastusainet jagatakse Pirita linnaosa valitsuses (Kloostri tee 6) esmaspäevast reedeni linnaosavalitsuse tööpäeva jooksul. Rohkem infot pirita@tallinnlv.ee ja tel 645 7600.

Laadimine...Laadimine...