Pirita vaba aja keskus saab uue kuue

"Värv on pleekinud, maja välisseintele on tekkinud praod ja nimesilt on oksüdeerunud. Järgmisel aastal peaks maja saama värske ilme," põhjendas Pirita linnaosavanem Tõnis Liinat. 

Pirita vaba aja keskus saab uue kuue

Toimetaja: Sandra Lepik

"Kui kõik sujub, algavad tööd varakevadel ning osa töid plaanitakse teha suvel, mil majas aktiivset tegevust ei toimu," rääkis Pirita linnaosavanem Tõnis Liinat.

Järgmisel aastal renoveeritakse Pirita vaba aja keskuse fassaad. Tööde tegemiseks on planeeritud umbes 300 000 eurot.

Liinat sõnas, et Pirita vaba aja keskus Merivälja tee ääres näeb üsna luitunud välja. "Värv on pleekinud, maja välisseintele on tekkinud praod ja nimesilt on oksüdeerunud. Järgmisel aastal peaks maja saama värske ilme," ütles linnaosavanem. Liinati sõnul on plaanis põhjalikud renoveerimistööd. "See tähendab, et fassaad puhastatakse, tehakse parandused, krohvitakse ja värvitakse uuesti, välja vahetatakse uksed ja aknad, samuti rekonstrueeritakse sademeveesüsteem ning uuendatakse maja ventilatsioonisüsteemi," loetles Liinat suuremaid töid. 

Linnaosavanema sõnul plaanitakse renoveerimistöid teha nii, et maja tööde tegemise ajaks sulgema ei pea ning vaba aja keskuses tegutsevad huviringid saavad jätkata. "Kui kõik sujub, algavad tööd varakevadel ning osa töid plaanitakse teha suvel, mil majas aktiivset tegevust ei toimu," sõnas Liinat.

Tööde tegemiseks on Tallinna 2021. aasta eelarvesse planeeritud 322 000 eurot, tööde tegija leitakse hanke kaudu. 

Pirita vaba aja keskus asub aadressil Merivälja tee 3 kunagises kinohoones. Vaba aja keskus on seal alates 1999. aastast. Keskuses tegutseb 30 huviringi, milles osaleb nädalas pisut üle 300 lapse ja täiskasvanu.

Laadimine...Laadimine...