Põhja-Tallinna vanem palub vältida Stroomi randa

Põhja-Tallinna vanem Peeter Järvelaid palub inimestel järgida meedikute soovitusi ka väljas viibides, vältida Stroomi randa ja võimalusel kodus püsida.

Pilt: Ilja Matusihis

Põhja-Tallinna vanem palub vältida Stroomi randa (4)

Toimetaja: Vesta Reest

Põhja-Tallinna vanem Peeter Järvelaid palub inimestel järgida meedikute soovitusi ka väljas viibides, vältida Stroomi randa ja võimalusel kodus püsida.

"Põhja-Tallinnas kogunevad Stroomi randa eriti suured rahvamassid," ütles Järvelaid pressiesindaja teatel. "Kuigi väljas liikumine võib tervisele hea olla, tuleb siiski praegu taolisi kogunemisi vältida. Mõistlik oleks, nähes parklas suurt hulka autosid, pöörata ümber ja minna mujale, kus inimesi on vähem."

Põhja-Tallinna vanem toonitas, et arstide juttu tuleb võtta äärmiselt tõsiselt.

"Äsja kutsusid Põhja-Eesti Regionaalhaigla arstid inimesi püsima isolatsioonis, mitte kohtuma inimestega, mitte minema poodi ega mujale ilma tõsise erivajaduseta. Nende hinnangul pole senine kaasmaalaste käitumine piisav halvima ärahoidmiseks ja praegu on viimane aeg isolatsiooni tõhustada," rääkis Järvelaid.

Tema sõnul, nähes puhkealadel suhtlevaid inimesi ja muretult mängivaid lapsi, võib järjeldada, et inimesed ei taju ohtu ja ei võta meedikute ega riigi esindajate juttu tõsiselt. 

Linnaosavanema hinnangul, kui inimesed kiiresti oma käitumisviisi ei muuda, siis tuleb võimudel piiravad meetmed tarvitusele võtta. 

"Päris politseilindiga Stroomi randa ei tahaks piirata, aga küsiksin, mis meil üle jääb, kui inimesed ohustavad oma käitumisega nii enda kui ka teiste inimeste tervist ja elu? Politseipatrullid võiksid juba praegu seal käia ja inimesi korrale kutsuda," lausus Järvelaid.

4 kommentaari

Laadimine...Laadimine...
Laadimine...Laadimine...