Presidendil koroonavaktsiini kõrvalmõjusid ei ilmnenud

Seda, millal president Kersti Kaljulaid teise doosi saab, ei ole Aasmäe sõnul veel teada – täpne kuupäev pannakse paika koostöös arstidega.

Pilt: Albert Truuväärt

Presidendil koroonavaktsiini kõrvalmõjusid ei ilmnenud (1)

Toimetaja: Sandra Lepik

"Järgnevatel päevadel tundis president Kersti Kaljulaid ennast hästi, käis ka laupäeval suusatamas ja soovitab kõigil hoolimata heitlikest ilmaoludest võimalikult palju värskes õhus viibida," ütles presidendi kantselei pressiesindaja Mailin Aasmäe. 

Kaljulaid sai oma esimese koroonaviiruse vastase AstraZeneca vaktsiini kätte möödunud reede varahommikul Põhja-Eesti Regionaalhaiglas - järgmistel päevadel pärast vaktsiini tundis ta ennast hästi, vahendas BNS Postimeest. 

"Järgnevatel päevadel tundis president Kaljulaid ennast hästi, käis ka laupäeval suusatamas ja soovitab kõigil hoolimata heitlikest ilmaoludest võimalikult palju värskes õhus viibida," ütles Aasmäe. 

"Riigipea paneb endiselt kõigile südamele: usaldame oma teadlasi ja arste ning kui vaktsineerimiseks võimalust pakutakse, siis palun vaktsineerige ennast. Nii kaitseme enda tervist, aga kaitseme ka neid, kes mingil põhjusel ennast vaktsineerida ei saa," lisas Aasmäe. 

Seda, millal Kaljulaid teise doosi saab, ei ole Aasmäe sõnul veel teada – täpne kuupäev pannakse paika koostöös arstidega.

1 kommentaari

Laadimine...Laadimine...
Laadimine...Laadimine...