Reps: järgmises valitsuses mina ministrina ei jätka

"Läbirääkimised on kulgenud töises ja lugupidavas õhkkonnas ning oleme kõnelustel jõudnud kokkuleppele mitmetes keerulistes küsimustes," sõnas Keskerakonna aseesimees Mailis Reps.

Pilt: Mats Õun

Reps: järgmises valitsuses mina ministrina ei jätka

Toimetaja: Sandra Lepik

"Selleks, et koalitsiooniläbirääkimisi pidavad delegatsioonid saaksid keskenduda sisuteemadele ja vältimaks erinevaid spekulatsioone, kinnitan, et järgmises valitsuses mina ministrina ei jätka," kinnitas Keskerakonna aseesimees Mailis Reps.

Reps rääkis käimasolevate koalitsiooniläbirääkimiste valguses, et temal pole plaanis loodavas valitsuses ministriportfell võtta. 

"Ajakirjandus on viimastel päevadel tundnud elavat huvi selle vastu, kas mul on plaanis loodavas valitsuses ministriportfell võtta. Tähelepanu on meeldiv, kuid selleks, et koalitsiooniläbirääkimisi pidavad delegatsioonid saaksid keskenduda sisuteemadele ja vältimaks erinevaid spekulatsioone, kinnitan, et järgmises valitsuses mina ministrina ei jätka," kinnitas Reps.

"Läbirääkimised on kulgenud töises ja lugupidavas õhkkonnas ning oleme kõnelustel jõudnud kokkuleppele mitmetes keerulistes küsimustes. Täna keskendume muuhulgas õigusriigi teemadele ja Keskerakond teeb ettepaneku tõhustada korruptsioonivastast võitlust," selgitas Reps.

Laadimine...Laadimine...