5 kommentaari

räägib läti keeles

Vasta kommentaarile

Mailis Reps haridusministrina peab lööma korra majja mingis nn taltetšis mingid tüübid momendil rajavad nimelt Neegerlinna Tallinn ja Eesti ei vaja neegrigetosid ja no-go tsoone. Las Pariis ja Stokk klaarivad oma lemmiklinnaosadega. Või parem kui tuleb Mart ja räägib läti keeles...

julgeolekuoht

Vasta kommentaarile

Vastavad kompetentsed organid peavad kogu kõrghariduse Eestis ülevaatama rahvusvaheline inimkaubandus ei ole mitte pelgalt äärmiselt tulus äri vaid ka tõsine oht Eesti ja terve Euroopa julgeolekule. Vägisi tundub Eestis kõrghariduse valdkonnas tundub toimuvat lausa midagi hullemat kui paljuräägitud hobesevargus. Mõtlema paneb too Aafrika ja Arabistani meeletu pürg Eestis hariduse poole...Ons neil nn studentidel üleüldse nn keskharidust?

Rinkus

Vasta kommentaarile

Ida-Euroopa, hall tsoon, ärge kõigutage paati ... See on jälle Väljaotsa Jaani sündroomi jutt. Et kui lapsed on kodus näljas, siis on isal õigustus vargile minna. Jah, Eduard Vilde ei saanud oma romaanis "Külmale maale" üldistada viisil, et häda on selles, et lapsi on liiga palju. Siin saab-teadlasi on liiga palju.

geshveht ja smuugeldamine

Vasta kommentaarile

Kord kõrghariduses Eestis majja jõuline revideerimine ja vajadusel saneerimine elik ei mingit hobesevargust. Ja ei mingit Neegerlinna Tšernogorskit tavalist rahvusvahelist inimkaubandust. Tipikad kord majja Tehnikaülikoolis ei mingeid töllerdisi taltetše.

Väga õige tähelepanek.

Vasta kommentaarile

Ja kui kaovad lõpueksamid, kasvab selliste teadlaste arv mitmekordselt!

Laadimine...Laadimine...