4 kommentaari

Artur

Vasta kommentaarile

Minul oleks häbi olla KAPO peadirektor, minul oleks häbi olla riigi peaprokurör, sest need ametid on määratud reformi ja irl-i poliitikute poolt ning pean kuuletuma ja täitma nende poliitilisi tellimusi. Kas tõesti neil inimestel ei ole selgroogu ja südametunnistust, et peavad lömitama ja koogutama nende ees ning igat nende käsku täitma? Mis inimesed need küll on? Neid inimesi on hale ja tülgastav vaadata, kohtunikest ning müüdavatest ajakirjanikest ma ei räägigi.
Häbi, Eesti Vabariik!

Галина. Тувик

Vasta kommentaarile

Господин Э. Сависаар -отличный хозяйственник и очень мудрый политик.
Выбран на мэрство Народом в 40 тыс голосов при голосовании, по Конституции выбран. Последний год Все 15 тыс Членов Центристской партии и кто голосует за ЦП мы видим позорное явление над эстонцем -политиком. В начале его привозят в реанимацию из города побратима, Тайланда. Судя по беде, его могли попоить там водой с СИНЦИЕЙ (искусственная бактерия, поедающая ткани,гангренозное состояние,записана в бак оружие.) Теперь же, терзают надуманными нарушениями финансов. (Но почему -то не проверяют свои счета в Партии Реформ и премьер -министра Эстонии?) Людей не самостоятельных и послушных? Пачкают Имя Политика умышленно и безнаказанно!! Народу понятно, что этот страх толкает на такое издевательство и чью -то защиту? Страх, что Э. Сависаар будет избран Народом - президентом Эстонии, который и заслуживает президенства. Это тем более сейчас возможно, так как подобное явление в нарушение всяких моральных устоев ведут к тому, что вопреки властной камарильи - НАРОД выдвинет Эдгара президентом в Эстонии или откажется голосовать? Тем более, при электронных голосованиях можно продвигать во власть и обезьяну, по желанию программы и программиста.
Врач по образованию и по стажу.
Мне очень больно видеть, наблюдать подобное явление и такую драчку между политиками. И все дела шиты белыми нитками.

Juss

Vasta kommentaarile

Nii küünilist ,ülbet , võimust joobunud ja võimu kuritarvitavat , tõe ja õigusega manipuleerivat tegelinskit nagu Reinsalu teist on raske leida . Minu ettepanek on võtke kõigepealt oma erakonna nimetusest välja sõna „Isamaa“ . Te teotate seda nime. Kui seal erakonnas on inimesi kel on veel südametunnisust järgi jäänud , koputage EKRE-uksele . End Respublika punt võiks poliitmaastikult küll kaduda. Täiega.

Sten

Vasta kommentaarile

Mina arvan, et selle psühhoterrori ja tapmiskatse peategelased on Reinsalu ja paljude kuritegudega tuntuks saanud Eerik-Niiles Kross. Seal on terve meeskond, kes tegeleb Savisaare kõrvaldamisega poliitikaareenilt. Savisaare suur häältesaak hirmutab neid. Käib võimuvõitlus, kus ei valita vahendeid olgu nad nii alatud, kui tahes. Valestsenaariumide koostamine ja olematu süü otsimine võtab ka aega, sellest see venitamine. Hirmutamine, laim ja vassimine toobki valitsuserakondadele hääli, kui töötulemusi pole.

Laadimine...Laadimine...