Sõbrapäeval saab Lasnamäe kinoklubis nautida romantilist filmi

Lasnamäe linnaosa vanema Andrese Vääna sõnul on linnaosade kinoklubid osutunud väga menukateks. 

Pilt: Ilja Matusihis
Kino

Sõbrapäeval saab Lasnamäe kinoklubis nautida romantilist filmi

Toimetaja: Toomas Raag

Lasnamäe linnaosa valitsus kutsub sõbrapäeva veetma Lindakivi  kinoklubisse, kus reedel, 14. veebruaril saavad eakad filmihuvilised vaadata romantilist draamat "Guernsey kirjandus- ja kartulikoorepiruka selts".

Lasnamäe linnaosa vanema Andrese Vääna sõnul on linnaosade kinoklubid osutunud väga menukateks. "Kuna ka lasnamäelased tunnevad üha enam huvi kinoklubi vastu, siis otsustasime anda sellele sotsiaalsele projektile uue hoo. Aasta algusest pakume linnaosa eakatele taas võimaluse kord kuus veeta aega Eesti ja välismaiseid filme nautides," märkis linnaosavanem. Ta lisas, et linnaosa ootab ka uusi liitujaid eakate kinoklubiga."

Aasta alguses oli võimalik nautida loodusfilmi "Maa: üks imeline päev", mis läks täismajale.

Sel reedel kell 13.00 näidatakse Lindakivi kultuurikeskuse suures saalis Briti režissöör ja produtsendi Mike Newell filmi "Guernsey kirjandus- ja kartulikoorepiruka selts". Filmi aluseks on 2008. aastal väljaantud samanimeline bestseller, mille kirjutasid kahasse Mary Ann Shaffer ja Annie Barrows. Film on inglise keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega. Osalemine on eakatele tasuta.

Järgmine Lasnamäe kinoklubi üritus on kavandatud märtsis.

Laadimine...Laadimine...