Suusaraja hooldaja langes vägivalla ohvriks

Mees pöördus tervisekontrolliks haiglasse. Juhtunu täpsemaid asjaolusid selgitab politsei välja kriminaalmenetluses.

Pilt: Ilja Matusihis/ Foto on illustreeriv
Politsei

Suusaraja hooldaja langes vägivalla ohvriks (1)

Toimetaja: Sandra Lepik

"Sellised asjad peaksid olema jäänud mitmete aastate taha. Koos ühiskonna kurjuse kasvuga on kasvanud ka kaagid, kes saavad nüüd politsei kaudu oma karistuse," ütles Tõrva vallavanem Maido Ruusmann.

Möödunud nädalal pöördus politsei poole 55-aastane mees, kelle sõnul löödi teda teisipäeva õhtupoolikul Tõrva vallas ajal, mil ta suusaradu lumest puhastas, vahendas BNS Lõuna-Eesti Postimeest.

Mees pöördus tervisekontrolliks haiglasse. Juhtunu täpsemaid asjaolusid selgitab politsei välja kriminaalmenetluses.

Ruusmanni sõnutsi on juhtumi eest vastutaja kohalikele teada-tuttav. Väidetavalt oli lahkheli tekkinud sellest, et üks seltskond oli oma auto suusarajale parkinud ning rada puhastanud rajameister läks neid korrale kutsuma. Sellele vastati vägivallaga.

"Sellised asjad peaksid olema jäänud mitmete aastate taha. Koos ühiskonna kurjuse kasvuga on kasvanud ka kaagid, kes saavad nüüd politsei kaudu oma karistuse," ütles Ruusmann.

Ta lisas, et rajameister on vabatahtlik, kes oma töö eest palka ei saa. "Inimene läheb pärast tööd heast tahtest rada puhastama ja saab siis veel peksa!" Juhtum leidis aset Tõrva linna ääres asuval Härma suusarajal. 

1 kommentaari

Laadimine...Laadimine...
Laadimine...Laadimine...