3 kommentaari

vaatleja

Vasta kommentaarile

Kõik sellised ettepanekud tuleks Riigikogus vastu võtta ja lisada ka autori nimi!

https://uueduudised.ee/uudis/eesti/kas-opositsiooni-perverssed-ettepanekud-peegeldasid-nende-fantaasiaid-naiteks-abielu-alaealistega-ja-mitmenaisepidamist/
Muidugi huvitas opositsioonipoliitikuid ka see, kas abielu peab sõlmima just nimelt mehe ja naise vahel. Võib arvata, et teiste variantidena loeks sealt välja siis mehe ja mehe, naise ja naise, aga miks mitte ka juba eelpoolmainitud lumememme ja kes teab veel kelle ja mille vahel.
Näide päris absurdsest ettepanekust on järgmine: „Kas abielud, mis on sõlmitud taevas, jäävad kehtima ka maa peal?“
Või see, et kas abielu peab jääma mehe ja naise vaheliseks õiglaselt jagatud õiguste ja kohustustega igavesti monogaamseks liiduks, võttes omaks kiriklikud ja isamaalised põhiväärtused ning välistades muinaseestlaste ning vanemate siinsete kultuuride põhiväärtused“. Või „Kas muuta kohustuslikuks pulmades abielupaari esimeseks tantsuks Tuljak?“. Või „Kas pühitsetud abielu on olulisem kui õnnelik lapsepõlv?“.
Mindi ka seksistlikuks: „Kas abielu peaks jääma rikka mehe ja ilusa naise vaheliseks liiduks?“.
Reformierakondlasi näis huvitavat seks lastega.

https://uueduudised.ee/arvamus/repliik/mis-keelel-see-meelel-opositsioon-toestas-et-mehe-ja-naise-abielu-kinnistamist-on-vaga-vaja/
Järgmisena võetakse ette ilmselt pedofiilia seadustamine, mida näitasid ka reformar Toomas Kivimägi ettepanekud alandada abiellumisiga 13. eluaastani, seega ka seks. Pedofiilia legaliseerimise eest hoiatajad vihjavadki, et alustatakse seksiea alandamisest.

Kuna islam tungib aktiivselt Euroopasse, siis tahab Reformierakond seadustada ka abielud mitme naisega. See, et Ligi küsis, et kas kõne all on abielu elusa naisega, näitab reformarite tungi nekrofiilia suunas.

tendents

Vasta kommentaarile

https://objektiiv.ee/sotsid-ja-isamaa-kaotavad-toetust/

stiilinäitaja

Vasta kommentaarile

https://www.eesti.ca/edmond-penu-memeootika-super-parleid-reformlaste-rahvaesindajate-ajugeeniustelt/article57754
Super Pärl:
Jürgen Ligi: “Kas elus naine saab olla abielus?”
Reform lõpetas aasta tugevalt! Abielu referendumi muudatusettepanekud on esitatud tõepoolest parema tuleviku huvides!

Teised pärlid:
Urmas Kruuse: Kas Eesti Vabariigis tuleks keelata raamatute Müük?
Andres Sutt: Kas Eesti Vabariigis tuleks keelata koolivaheaeg?
Erkki Keldo: Kas Eestis tuleks keelustada pastapliiatsi kasutamine?

Veel refide ja sotside küsimusi (Poolametsa postitusest): Laaneots pakkus rahvahääletusele Eesti järvede tühjakspumpamist. Jürgen Ligi tahab teada, kas „Mehe naine peab Eestisse jääma?“ Eesti Panga endine aseesimees Andres Sutt tahab rahvahääletusele panna küsimust „kas Eestis keelata ühistransport ja lasteaiad?“ Jüri Jaanson tahab teada, kas Eestis tuleks keelata füüsilised isikud? Andrus Seeme tahab punapead keelustada. Marko Mihkelson uurib „kas Eestis peaks olema keelatud kollaste kruuside tootmine“ ja Marko Torm tahab teada, kas Eestis peab keelama valge saia?“ Imelik, et ükski reformi ja sotside saadik ei suutnud öelda "ei, mina sellega kaasa ei lähe".

Laadimine...Laadimine...