"Tallinna uudised" on eetris Kanal 12-s

Alates 11. jaanuarist saavad televaatajad pealinnas toimuvaga kursis olla viiel päeval nädalas, kuna taas jõuab eetrisse "Tallinna uudised". Uus eetriaeg on äripäeviti kell 18.45 ning uus kanal on Kanal 12.

Pilt: Kuvatõmmis
Tallinn Meedia

"Tallinna uudised" on eetris Kanal 12-s (1)

Toimetaja: Dmitri Povilaitis

Alates 11. jaanuarist saavad televaatajad pealinnas toimuvaga kursis olla viiel päeval nädalas, kuna taas jõuab eetrisse "Tallinna uudised". Uus eetriaeg on äripäeviti kell 18.45 ning uus kanal on Kanal 12.

Tänasest jõuab telesaade "Tallinna uudised" taas eetrisse, kuid uuel ajal ja uuel telekanalil – vaatajaid oodatakse iga päev Kanal 12 kanalile algusega kell 18.45. Mullu vahendas Tallinna uudiseid TV6.

""Tallinna uudised" soovib vaatajani tuua inimeste elu enim mõjutava info, olgu selleks teave elanikele pakutava toetuste kohta, rääkimata linnaelu keerukamatest küsimustest," lausub Tallinna Kommunikatsiooniteenistuse Linnameedia peatoimetaja Maarja-Liis Arujärv. "Liiklusuuendused, lemmikloomade pidamise mured, kogukonnaedade rajamise võimalused, tugi ettevõtjatele – kõik vajalikud teemad leiavad kajastamist." 

Uudistesaade on eetris igal argiõhtul kell kolmveerand seitse ning kestab 15 minutit. Lisaks läheb ka Kanal 2 "Reporteri" põhisaates igal tööpäeval eetrisse lõik Tallinna olulisematest uudistest.

Kanal 11 eetris jätkab ka sellest pühapäevast kell 17.30 "Tallinna Panoraam," mis on kirev assortii erinevatest linnaelu puudutavatest teemadest. "45-minutiline saade lahkab pikemalt tallinlaste jaoks olulisi probleeme või nähtusi," lisab Maarja-Liis Arujärv. "Lisaks leiavad saates oma koha ka ajaloo- ja kultuurirubriik. Ajaloost pajatab legendaarne keskaja ekspert Jüri Kuuskemaa. Kuid keskaja hõngule vastandiks räägime loomulikult ka tuleviku Tallinnast, innovaatilistest lahendustest, olgu nendeks nn. targad foorid või nutikad teekatted. Lisaks põhirubriikidele on saates ka nädalavahetuse uudised ja stuudiointervjuud."

"Tallinna uudised" läheb eetrisse umbes 220 korral. Ühe saate hind on 600 eurot, aastas kulub uudistesaatele 132 000 eurot. Saade "Tallinna Panoraam" peaks eetrisse jõudma 42 korral. Ühe saate hinnaks on 1600 eurot ning kokku kulub saadetele aastas 67 200 eurot.

1 kommentaari

Laadimine...Laadimine...
Laadimine...Laadimine...