10 kommentaari

edulugu

Vasta kommentaarile

Erinevalt vene, saksa, inglise ja prantsuse keelest on eesti keel juba sooneutraalne!

uus suund

Vasta kommentaarile

https://objektiiv.ee/biden-lubab-usa-seadustest-kaotada-kaks-sugu/

eeskuju

Vasta kommentaarile

https://maailm.postimees.ee/7156798/itaalia-id-kaartidel-ei-raagita-enam-emast-ja-isast?_ga=2.228060957.1462276408.1610813806-1719046557.1589639412

valik

Vasta kommentaarile

https://tehnika.postimees.ee/7156865/teadlased-arendasid-valja-tehismoistuse-mis-suudab-nao-jargi-inimese-poliitilisi-vaateid-tuvastada

Öelge, palun

Vasta kommentaarile

mis pere see "samasooline pere!" üleüldse on? See pole isegi mitte algelise pere nime vääriline. Pereks saab nimetada seda, mis on võimeline sugu jätkama. Tehke ennem inimestele selgeks, kuidas kaks isast või kaks emast sugu jätkavad? Ei lähe kõne alla üldsegi lapsendamine, see on nn võõraste sulgedega ehtimine.

temaatik

Vasta kommentaarile

https://www.theoccidentalobserver.net/2012/06/06/portraits-of-masters-of-porn-the-systematic-promotion-of-recreational-sex-sexual-callousness-and-sexual-deviancy/

https://www.city-journal.org/html/queering-schools-12411.html

https://www.darkmoon.me/2013/satans-secret-agents-the-frankfurt-school-and-their-evil-agenda/

valija

Vasta kommentaarile

https://www.pealinn.ee/tagid/arvamus/abielureferendum-viib-opositsioonilt-haali-n260588

Vaatleja

Vasta kommentaarile

Rahva arvamusest on meil kõik valitsused üle sõitnud näiteks surmanuhtluse küsimuses ja pole mingit probleemi. Huvitav, miks see küsimus äkki riigile ja rahvale nii oluline peaks olema, et siin enam kuidagi muud moodi ei saa? Tahaks, et keegi selle kogu rahvale ühtmoodi usutavalt sõnastaks ja kui see tehtud, alles siis referendumi korraldamise juurde asuks. Isiklikult ei usu, et mõnekümne siinse omasooihara, kes seda õigust üldse kasutaksid kooselu ametlik võrdsustamine traditsioonilise abieluga nii sisult kui nimeliselt eesti riigi ja rahva jaoks midagi sedavõrd oluliselt muudaks olgu siis mistahes suunas, et see üldse mingit arutelu, veel vähem referendumit vääriks. Nii, et pole kahtlustki, et siin taga pigem lihtsalt kõigile hästi teada ja tuntud poliitiliste avantüristide ning populistide selgelt piiritletud omakasupüüdlikud huvid rahva arvamuse varjus ja sellega manipuleerides üksnes oma aga mitte niipalju Eesti rahva või riigi asja ajada.

Hehe postitas:

Kas keegi on kuskil hakanud vägisi surmanuhtlust seadustama vastu rahva enamuse tahet? Vaata kui oleks, oleks teravaks teemaks just see.

Ning see su viimane lause on sul puhtalt valjuhäälne eneselohutus. Teema väärib kindlasti referendumit, kuna just kooseluseaduse rahva tahte vastase läbisurumisega sai rahva lõhestumine aluse. Ei oleks meil praegu muidu ka EKREt. Nii et ehk oleks aeg reaalsusega tõtt vaadata?
Praegune opositsiooni hullumiseni segi keeranud vastupanu rahva arvamuse teada saamiseks peaks ikka väga kindel kinnitus olema, et rahva arvamust kardetakse kui tuld. Just seepärast ongi hädasti vaja teemale panna mingigi punkt - mida arvab EESTI RAHVAS.

Aitäh!

Vasta kommentaarile

Suur tänu, minister Solman! Väga väärikas, aus, tark ja südamlik seisukohtade põhjendamine. Palju tervist ja jõudu koalitsioonile!

Laadimine...Laadimine...