23 kommentaari

ühendaja

Vasta kommentaarile

https://uueduudised.ee/arvamus/lugeja-kirjutab/koigi-maade-korruptandid-uhinege/

https://www.darkmoon.me/2013/satans-secret-agents-the-frankfurt-school-and-their-evil-agenda/
We will make the West so corrupt that it stinks!

vanaviisi

Vasta kommentaarile

https://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/vilja-kusib-kaarel-tarand-keskerakond-teeb-tempe-nii-primitiivselt-et-jaab-kogu-aeg-vahele?id=92294745
Jüri Ratas lubas Keskerakonna esimeheks saades Augeiase tallid puhtaks rookida, aga rahaasju on tema ajal parteis aetud vanaviisi.

https://epl.delfi.ee/artikkel/92288895/ukt-d-korraldanud-viimsi-valla-tootaja-vottis-pistist-ja-teatas-sina-tood-ei-tee-lao-teeb-n-ui
„Süsteemid peavad paigas olema. Sina tööd ei tee, Lao teeb, n**ui!" rahustas toonane Viimsi valla töötaja, Keskerakonda kuuluv Olari Pint telefonis ÜKT-d tegema määratud väikesuli Ergo Haabi.

nominent

Vasta kommentaarile

https://www.ohtuleht.ee/1023664/ohtuleht-voitis-bonnieri-preemia-mailis-repsi-lugudega

Ajalehe Äripäev ja Eesti Meediaettevõtete Liidu žürii valis täna toimunud koosolekul 2020. aasta uuriva ajakirjanduse auhinna ehk Bonnieri preemia võitjaks Õhtulehes novembris ilmunud artiklid sellest, kuidas tollane haridusminister Mailis Reps lasi oma lapsi maksumaksja raha eest sõidutada. Minister astus nende lugude tõttu ametist tagasi.

:(( postitas:

https://uueduudised.ee/arvamus/repliik/kas-siis-kui-reps-taas-ministriks-saab-voetakse-ohtulehelt-bonnier-ara/

arendaja

Vasta kommentaarile

https://ekspress.delfi.ee/artikkel/92283029/arengud-keskerakonna-salaparase-suurannetuse-juhtumis-lugu-laheb-aina-inetumaks?
Jana Helen Juhaste 50 000 eurone annetus Keskerakonnale polnud ninanips lapse isale, vaid tollega kokkuleppel tehtud variannetus, usub riigiprokuratuur. Sahkerdamine käis Hipodroomi arenduse nimel.

Leshka ja sulnis Julia

Vasta kommentaarile

Lesha-poiss töhe ei mingit miskil Saksamaal töllerdamist Venes sügisel Riigiduuma valimised teadmiseks ja poiss tahab häbitult töllerdada Eurus. Seega ei mingit triipu ja vodkat segamini vaid töhe õudsas Mordoris esialgu siis tsemendil. Ja koheselt sulnis Julia appi Lesha-poiss tsemendil ja pikalt ja sulnis Julia püünel kuis omal ajal Uljanoff ja Trotski. Klassikaline igaühele oma ikka ja jälle unustamatu dr Goebbels. Leshka töhe tsemendil siis momendil ja Julia püünele teeb tööd ei hullu.

ain

Vasta kommentaarile

https://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/eesti-200-navalnoi-kinnipidamise-taustal-keskerakond-peab-tuhistama-koostooleppe-uhtse-venemaaga?id=92282671
Keskerakond on piisavalt tõestanud, et ei suuda oma käsi hoida eemal mustast rahast ja kuritegelikest tehingutest. "Samasuguselt reetlik võib olla Keskerakonna positsioon seoses Ühtse Venemaa lepinguga. Niikaua kuni eksisteerib see lepe, on õhus ka võimalus leppe jõustamiseks ja seega on üleval küsimus Keskerakonna usaldamises valitsemise juures.

tom

Vasta kommentaarile

https://www.err.ee/1608076315/toomas-sildam-kui-sunnitud-kooselust-saab-moistuse-abielu
Kaja Kallase üks keeruline ülesanne on venekeelsete valijate enda valitsuse poole pööramine. Reformierakond ei ole nende inimeste seas eriti populaarne, põhjuseks pronkssõduri teisaldamine 2007. aasta kevadel. Samas kaotab venekeelseid valijaid Keskerakond, sest osa nende seniseid konservatiivsemaid valijaid on hakanud eelistama traditsioonilistele väärtustele toetuvat EKRE-t.
Teine väljakutse on korruptsioon, täpsemalt korruptsiooni painest vabanemine. Vana koalitsiooni lagunemise otsene põhjus oli Keskerakonnale prokuratuuris esitatud korruptsioonikahtlustus. Päev pärast selle ilmsiks tulekut alustas Keskerakond uusi valitsuskõnelusi Reformierakonnaga. Poliitilise kultuuri vaatest mõneti ootamatu olukord. Kaja Kallas riskib võimupartneri tegevuse pideva selgitamisega, nagu Jüri Ratas klaaris kaks aastat EKRE juhtide ütlemisi.

korruptsiooniradar

Vasta kommentaarile

https://www.sotsid.ee/raimond-kaljulaid-taavi-aasale-alluv-amet-kontrollib-taavi-aasa-ajal-labi-viidud-reidi-tee-hanke-voimalikke-oigusrikkumisi/

https://www.sotsid.ee/lauri-laanemets-keskerakond-peab-enne-valitsusse-astumist-sisemiselt-puhastuma/

https://edasi.org/64005/huumor-taavi-aas-porto-franco-40-miljonilisest-laenust-votame-altkaemaksu-nuud-ainult-arimeestelt-kellel-on-raha/

kuulaja

Vasta kommentaarile

https://www.eesti.ca/raagime-asjast-miks-kukkus-valitsus-tegelikult-ja-mis-saab-eestist-edasi-raagime-asjast-17012021/article57873

finn

Vasta kommentaarile

https://www.aripaev.ee/uudised/2021/01/15/yle-korruptsioonikahtlusega-keskerakond-ajas-ari-soome-kahtlusalusega

meedik

Vasta kommentaarile

https://www.err.ee/1608075835/sde-volikogu-korruptsiooniviiruse-kandjad-peaks-olema-eneseisolatsioonis

1 2
Laadimine...Laadimine...