6 kommentaari

soovitaja

Vasta kommentaarile

IMF ja EU on soovitanud automaksu ja maanteedemaksu.

lisna postitas:

Soovitatud on ka asendada maamaks kinnisvaramaksuga.

Vaatleja

Vasta kommentaarile

Unustage ära! Sellist maksupoliitikat pole veel keegi leiutanud, et inimesed kõiki soovitud hüvesid saaksid olgu siis või juba sel lihtsal põhjusel, et süües kasvab ka isu, eriti veel kui hüved nende kasutaja jaoks tasuta juhtuvad olema!

tendents

Vasta kommentaarile

https://uueduudised.ee/uudis/maailm/saksamaa-rohelised-tahavad-uhiskonna-suurtesse-kortermajadesse-suruda-eramud-muutuvad-paheks/

Saksamaa rohelised tahavad lõpetada ühepereelamute ehitamise, väites, et need on keskkonnale kahjulikud, samas on nõudlus elamispindade järele kasvanud peamiselt massilise immigratsiooni tõttu.
Roheliste Bundestagi fraktsioonijuht Anton Hofreiteri ettepanek lähtub partei 2019. aasta kongressi otsustest. „Eramud võtavad enda alla hulga maad, neile kulub palju ehitusmaterjali ja energiat, lisaks tekitavad need valglinnastumist, seega ka rohkem liiklust,“ ütles Hofreiter ajakirjale Der Spiegel antud intervjuus. Ühes teises intervjuus toetas Hofreiteri arvamust tema parteikaaslane Chris Kühn, kelle sõnul on eramute aeg läbi.

uus suund

Vasta kommentaarile

https://majandus24.postimees.ee/7178733/viljar-arakas-varamaksud-on-moodapaasmatud?_ga=2.126908362.65542849.1613157053-1719046557.1589639412
Peaminister Kaja Kallase majandusnõunik, endine Eesti Panga president Ardo Hansson märkis, et eelarvepuudujäägi vähendamiseks tuleb Covid-19 pandeemia taandudes riigi abi- ning toetusprogrammid lõpetada ning lisaraha saamiseks tuleksid kõne alla varamaksud.
«Kui vaadata, mis on Eestis teiste riikidega võrreldes suhteliselt madalalt maksustatud –ma ei taha öelda, et see on hea või halb – aga kõik varamaksud – loodusvarad, kinnisvara, maa – on meil praegu suhteliselt madalalt maksustatud. Nii et kui vaatame, kus oleme alakasutanud neid võimalusi võrreldes teiste riikidega, siis need on kindlasti need,» lausus Hansson «Vikerhommikus».

Ärge

Vasta kommentaarile

võtke inimestelt viimset senti käest ja inimesed saavad ise hakkama ilma teie "teenusteta" mille taga on hulk ametnikke hea teenistuse, sooja toa ja autodega.

Laadimine...Laadimine...