Viirus ei heiduta: Kohtla-Järve gümnaasium korraldab noorte kontserdi

Kontsert "Väike laul suurele lavale" toimub kell 18 Jõhvi Kontserdimajas, kus lavale astuvad Ida-Virumaa koolide andekad õpilased ja koolitöötajad.

Pilt: Scanpix/ Foto on illustreeriv

Viirus ei heiduta: Kohtla-Järve gümnaasium korraldab noorte kontserdi

Toimetaja: Sandra Lepik

"Iga noore vahva viisijupp võib lennata suurele lavale ja kõlada hästi komponeeritud seades ning suurepärase helindusega suure orkestri saatel," ütles konkursi ja kontserdi idee autor Hendrik Agur.

Ajal, mil Ida-Virumaal on gümnasistid sunnitud viiruse tõttu koduõppele, korraldab Kohtla-Järve gümnaasium homme suure koolinoorte kontserdi, vahendas BNS. 

Kontsert "Väike laul suurele lavale" toimub kell 18 Jõhvi Kontserdimajas, kus lavale astuvad Ida-Virumaa koolide andekad õpilased ja koolitöötajad. Kontserdile eelnes omaloominguliste laulude konkurss, kuhu võisid esitada oma laule Ida-Virumaa koolinoored ja koolide ning lasteaedade töötajad. Lauljaid saadab Kohtla-Järve gümnaasiumi noorteorkester, teatas Kohtla-Järve gümnaasiumi direktor Hendrik Agur.

Orkestriseadete autorid on heliloojad Tõnis Kõrvits ja Siim Aimla, kes olid võimelised tegema orkestrile seade kasvõi lapse telefoni tehtud salvestuse põhjal. "Selles on ka üks kontserdi fenomene, et tõesti - iga noore vahva viisijupp võib lennata suurele lavale ja kõlada hästi komponeeritud seades ning suurepärase helindusega suure orkestri saatel," ütles konkursi ja kontserdi idee autor Hendrik Agur.

Laadimine...Laadimine...