Kontsert

GALERII JA VIDEO! Georg Ots ja vene muusika

GALERII JA VIDEO! Georg Ots ja vene muusika (1)

Festivali "Vene kultuuripäevad" raames, mis ühendab kõiki, kes jagavad vene kultuuri traditsioonilisi väärtusi, pakkus Vene Kultuurikeskus linnaelanikele kontsertprogrammi "Georg Ots ja vene muusika", mis oli pühendatud laulja 100. sünniaastapäevale.

INGER: Muusika saab olla imerohi, mis aitab haigetel inimestel kurbust võita

INGER: Muusika saab olla imerohi, mis aitab haigetel inimestel kurbust võita (1)

"Laulu loomiseks tuleb mul oma tundeid sõnadesse panna ja muusikasse valada. Need on kõik tunded, mida ma ise olen mingil hetkel läbi elanud," ütles laulja ja laulukirjutaja Inger Fridolin (21), kes Tallinn Music Weekil üllatab publikut mitme oma uue lauluga. "Enda loodud laule esitades tuleb kõige paremini välja, mis inimene sa oled. Üle aegade kestval laulul peab olema sügavust, see peab inimhinge köitma." 

Löwenruh` muusikasuvi lõpeb rõõmsa tantsumuusikaga

Löwenruh` muusikasuvi lõpeb rõõmsa tantsumuusikaga

„Meie soov on pakkuda inimestele head ja kvaliteetset kultuuri, rõõmsat keskkonda ja võimalust nautida muusikat vabas õhus ja ka tantsida. Iga-aastane muusikasuve traditsioon jätkub, tulge kindlasti sel kolmapäeval ja nautige meeleolukat südasuvist kontserti,“ kutsus Kristiine linnaosa vanem Jaanuse Riibe. 

100 küünla kontserdisarjale paneb punkti 2 Quick Start

100 küünla kontserdisarjale paneb punkti 2 Quick Start

Ansambel on lubanud ka mitmeid põnevaid üllatusi. "Nii et oodata on meeleolukat muusikaõhtut," märkis  Pirita linnaosa anem Tõnis Liinat. Ühtlasi on 2 Quick Starti andnud teada, et nende kontsert Pirita kloostri varemetes on ansambli selle suve viimane kontsert Tallinnas.  

Pirital saab nautida head muusikat

Pirital saab nautida head muusikat

"Pirital on sel nädalavahetusel linnarahvale ja külalistele kaks eripalgelist kontserti, ja need mõlemad toimuvad väga erilises keskkonnas – üks botaanikaaia roosiaias ja teine iidsete kloostrimüüride vahel," sõnas Pirita linnaosavanem Tõnis Liinat.

LAHE ELAMUS! Tallinnas tuleb kontsert sõitva bussi katusel

LAHE ELAMUS! Tallinnas tuleb kontsert sõitva bussi katusel

"Kuna koroonaviiruse ohu tõttu tuli teha otsus jätta sel aastal ära traditsiooniline Kesklinna jaanipidu, siis lõime koostöös Lexsoul Dancemachine'i ja Hulkurbussiga võimaluse nii linlastele kui ka Tallinna külalistele asemele pakkuda midagi erilist," ütles Kesklinna vanema kohusetäitja Anu Aus. 

Linnateater paneb näitlejad laulma

Linnateater paneb näitlejad laulma

Neljapäeval kell 19.30 toimub kontsert-etendus linnateatri näitlejatega. Lisaks toimub otseülekanne etendusest "Mustkunsti peab saama!". Mustkunstnike Kubo ja Charleka etenduses saavad kõik vaatajad kontaktivabalt ka ise osaleda.

Juhan Liivi tekstid kõlavad ansambli Juhan esituses

Juhan Liivi tekstid kõlavad ansambli Juhan esituses

"Sel aastal toimub küll linnaosavalitsuse poolt korraldatav kontsert-aktus Eesti sünnipäeva auks Estonia kontserdisaalis, aga on hea meel, et ka Nõmme kultuurikeskusesse on kõigil soovijail võimalik eesti muusikat kuulama minna," ütles Nõmme linnaosavanem Grete Šillis.

Tanel Padar: presidendi soojendusesineja olla on lahe!

Tanel Padar: presidendi soojendusesineja olla on lahe!

"Kuna mööduv aasta on minu jaoks isiklikus plaanis olnud väga eriline, tuleb 2019. aasta saata ära eriti vägevalt. Ja mis siin salata – päris lahe on olla presidendi soojendusesinejaks suurima auditooriumiga aastavahetuspeol," kommenteeris laulja Tanel Padar.

Otsa kool kutsub tasuta kontserdile Mustpeade majja

Teisipäeval, 10. detsembril kell 19.00 toimub Mustpeade maja Valges saalis Õhtumuusika kontsert - Muutuste tõmbetuules (1940 - 1970). Jõulukontsert vaatab tagasi elule Otsa koolis aastatel 1940 - 1970, mil koolipingis istusid teiste seas Veljo Tormis, Lembit Veevo, Uno Naissoo jt.

Laadimine...Laadimine...