20 kommentaari

Mona

Vasta kommentaarile

Milleks see liin? Suvel rannas ei kuule üldse kohalikku keelt.Muulased peavad piknikke, joovad, mängivad kaarte ja lärmavad. Las igaüks naudib siiski oma kodu ümbrust. Ka meie tahaksime oma laste ja lastelastega kuskil rahulikult puhata. Kas keegi on käinud õhtupoolikul Stroomi rannas, see on õudne, missuguseid kujusi siin näeb- hirm tuleb lausa peale. Mis nüüd siis veel hakkab juhtuma, kui lasnsmäelt ka igasugused siia kolama tulevad. Niisuguseid me veel ootame, keda peab kartma. Tulge vaadake. Praegu juba pime ja ega nüüd juba ammugi sinnapoole ei kipu.

Pelgurannast postitas:

Ma elan Stroomi ranna ääres aluvas majas ja oman 2 aastast koera. Seega jalutan igasugustel aegadel Stroomi ranna pargis. Kordagi pole olnud probleeme, et keegi käituks ohtlikult. Jah üle poole siinkankandist räägivad vene keelt. Ning jah, ilusamate ilmade ajal on siin pidutsejaid ja ka veidi lärmakamaid isikuid. Samas aga pole linnas eriti palju kohti, kus on võimalik korterielanikel väljas aega veeta. Stroomi rannas on aga need võimalused olemas. Kui inimesed ainult oma prügi enda järelt ära koristaksid (eriti klaastaara) oleks kõik hästi.
Mulle väga meeldib uus liin, kuna Balti jaama ning Ülemiste kanti on tihti asja.

Rein

Vasta kommentaarile

Väga hea uudis. Kolde pst ja Helme tn elanikud saavad viimaks ühistranspordi võimaluse, kuigi ühesuunalise. Abiks ikka.

Rorgo

Vasta kommentaarile

Tahaks mingit bussiliini, mis kataks ka Peterburi tee täispikkuses.

huvitav teada

Vasta kommentaarile

Millal avatakse otse liin Lasnamäelt Pääskülasse Väga palju inimesi käib Lasnamäelt Pääskülasse töö ja seda Kesklinna kaudu. Selle liiniga saab kiiremini Männikule ja Nõmmele Järvel ümber istumisega. Samuti huvitab lasnamäelastele millal avatakse liin 19 uuesti, sest 35 liinil on väga halb sõidu intervall. Käib 44 ja 51 teisel pool Lasnamäe serva, mis dubleerivad ja nendel liinidel on palju vähe rahvast busside peal. Põhiline rahvas elab Smuuli tee, Paekaare, Pae, Punase tänavatel. Viimase 2-3 aastaga on ühistransport käinud suurte sammudega alla mäge. Ühesünaga kes tegelevad liinidega, nendel pole täit ette kujutust. Paljudel pensionäridel kes sõidavad pole vaja vanuse pärast bussis valiteerida ja seerahva sõitmist täiel määral ei kajastu.
Oleks tore kui asjaosalised inimesed siin kommentaaridele vastaksid. Siiani pole seda tehtud. Samuti võiks "Pealinna" ja "Linnaleht" neid küsimusi valgustada.

Liina

Vasta kommentaarile

Ammu oleks aeg liin Lasnamäe - Liivalaia - Hiiu teha. Läbi Liivalaia pole üldse busse sōitmas ja koguaeg vingutakse, miks kesklinnas on nii palju liiklejaid. Miks peab Hiiule minemiseks läbi kesklinna sōitma???? Ja Liivalaiast täispikkuses läbi ei lähe ühtegi bussi, peaaegu täiesti katmata piirkord. Vōi tehku läbi Järvevana. Kasvōi üks buss tunni jooksul oleks hea. Absurd kogu aeg läbi kesklinna käia Hiiu poole.

Juhan

Vasta kommentaarile

Kui läbi kanali sōidaks saaks ju palju rohkemad inimesed seda kasutada! Sōidab kaarega ümber Lasnamäe, selle asemel, et keskelt minna ja rohkem inimesi saaks kasutada! Kanalist ju väljasōite küll, et suund Kardioru - Reidi tee poole pöörata!

Mare

Vasta kommentaarile

Tore, et pääseb ilma ümberistumisteta Kadriorgu ja Balti jaama

Jupats postitas:

Priislest saab ju vägagi otse mitme bussiga Kardiorgu :O

Didi

Vasta kommentaarile

Väga kahju, et Telliskivi ja/või Kotzebue tänavale peatust ei ole tulemas. Oleks väga aidanud Lasnamäel tööl käimist. Ilmselt jääb ettenähtud teekond ära.

pelgurannast postitas:

Kalamaja hipster-helbekesed hakkasid protestima, et nende tibulinnukeste kooli GAG juures muutub parkimine raskeks ja hakkab suured bussikolakad sõitma ja muutub ökokogukonna mulje jne.

Lasnamäelane

Vasta kommentaarile

Kui pikaks kujuneb antud liini sõiduaeg? Algusest - lõpuni.

onnemattik@hotmail.com

Vasta kommentaarile

Kas on ikka mõtet kui ta seal vanalinnas nii palju keerutab, samuti ees#Lasnamäelt üsna võimatu selle bussi peale saada! Ikka läbi linna# ajaliselt teeb sama!

Ei vali

Vasta kommentaarile

Ilmselgelt kesikute valijatele mõeldud liin. Kalamaja ja Pelgulinn pole prioriteet!

1 2
Laadimine...Laadimine...