4 kommentaari

totaalne mannetus

Vasta kommentaarile

Alles see oli kui kari nürimeelseid nn eurooplasi kellegi Pariisi juudipoisi näpunäidetel hävitasid kõige jõukama riigi Aafrikas. Ja nüüd mitmeid ja mitmeid aastaid hiljem ei suuda toosama nürimeelsete Euroopa luua toimivat hooldusterritooriumi omaaegse rikka naftariigi Liibüa aladel? Kas on vaja juuditare ja juute elik Iisraeli Euroopat juhtima või koguni Valget Tsaari? Hooldusterritoorium Aafrikka ja kõik neegrid Sise-Aafrikast vastavatesse keskustesse hoole ja ümmardamise manu. Ja ei mingeid neegreid põgenikke-pagulasi-immigrante Euroopa.

Euroopa Põhja-Aafrikka Liibüassee

Vasta kommentaarile

Mis või kes keelab ropult rikkal Euroopa võtta oma hoolduse alla tohutu lausa üüratu ala mille moodustas sepa poeg Benito? Elik Tripolitaania, Kürenaika ja Fezzan Euroopa hooldusterritooriumiks loomulikult koostöös Islami Mõõk Gaddafy ja Aiša Gaddafyga ning tubli feldmarssal Khalifa Heftariga. Piiramatud arenguvõimalused ja vajalik väljaõpe liibüalastele ja arvukatele nn põgenikele-pagulastele. Euroopa hooldusterritoorium Liibüa.

Meitel ju omad tegijad.

Vasta kommentaarile

Mikser "käis aafrikasse demokraatiat viimas" ja Rõivas "oma jõukusekülluses selle samuse demokraatiaviljade eest põgenejaid siia kilkamas". Saksamaal vastutavad oma kunagiste tegude eest ka 95. aastased!

arunatukest tsipa

Vasta kommentaarile

Põhiline, et Euroopal ja eurooplastel hakkaks kasvõi härgamisi kuid tulema tagasi mõistus toda tsipa arunatukest siis. Kultuurierinevused on reaalsus ja väga tõsine asi rahvustevahelistest suhetest rääkimata. Tavaeestlane tänu teat ajaloolisele kogemusele toda värki veiks mõikab kuid eurooplased oma üüratus rikkuses ja tohutus rumaluses vajavad õppimist. Paraku too õpe võib osutuda äärmiselt karmiks...On vaid hää, et Eesti ja Saksa võimudel on soov koostööks ja vastastikuseks mõistmiseks. Kuid olgem samas kindlad ka seisukohale, et neegrite ja arrabide toetamine peab toimuma Aafrikas ja Arabistanis miks mitte sepa poeg Benito loodud Liibüas... Miks mitte ühe Pariisi juudipoisi poolt hävitatud Liibüas moodustada näituseks Euroopa Liidu hooldusterritoorium? Ja poiss Sarko loomulikult tsemendile ja pikalt.

Laadimine...Laadimine...