4 kommentaari

Ats

Vasta kommentaarile

Kõik hääled euroskeptikutele ! Praegune euroopa on üks suur solgiauk. Aga meie debiilidele meeldib tuhnida selles solgiaugus. See euroopa liit tuleb hävitada ja anda igale riigile iseseisvus.

Prüssel on tekitanud kaose

Vasta kommentaarile

Jälgige Pariisis toimuvat tohutuid migrandihorde lennujaamades. Euroopas on kari debiile tekitanud kaose tegelt kriminaalse kaose. Euroopa piir tuleb võtta kontrolli all ja koheselt luua hooldusterritooriumid neegrite ja arrabide ladestamiseks Põhja-Aafrikas ja Arabistanis ühiste väeüksuste abil. Sisuliselt tuleb alustada rekonkistaga nagu omal ajal Hispaanias taastada kristlik Põhja-Aafrika. Euroopa vajab Karl Martelli nüüdsel ajal siis Marine Le Peni ja Matteo Salvinit.

riikide liit Euroopa

Vasta kommentaarile

Lugupeetud teeb selgeks milles on vastuolu Euroopas - kas nn prüsseliitide föderaalriik Euroopa või riikide liit Euroopa. Iseseisvate suveräänsete riikide liit. Ja kust otsast EKRE äärmusparempoolne on ikkagi auesimeheks Arnold Rüütel kas mitte igati tasakaalukas ja mõõdukas mees. Kuid Eestis otsustavad eestlased see olgu kõigile selge.

Laadimine...Laadimine...