6 kommentaari

lisaja

Vasta kommentaarile

https://uueduudised.ee/uudis/eesti/e-valimiste-jarel-tuleks-lahti-harutada-ka-e-riigi-tegelik-taust/
https://epl.delfi.ee/arvamus/mart-helme-olen-usna-veendunud-et-kui-meil-onnestub-e-valimiste-audit-vettpidavalt-labi-viia-langeb-reformierakonna-valijate-hulk-drastiliselt?id=86473487

temaatik

Vasta kommentaarile

http://www.pealinn.ee/tagid/koik/kogenud-it-asjatundja-tehnika-kuidas-e-valimiste-tulemusi-voltsida-n238538
http://www.pealinn.ee/tagid/koik/it-eksperdid-ulistatud-e-haaletusest-valijate-haali-saab-voltsida-n191310
https://www.eesti.ca/kurjad-kahtlused-e-valimistest/article53675

Kõikide

Vasta kommentaarile

valimistulemuste tagajärjed, millede saavutamine on tekitatud Eesti Vabariigi Põhiseadusele mittevastavate valimistekorraldustega, on ebaseaduslikud ning mittelegitiimsed! Väärteod on aga meil reguleeritud seadusandlusega. Seadusandluste täitmise kindlustamisega on meil tegelevad aga õiguskantsler, president, riigiprokuratuur, kaitsepolitsei. Kui seadusete täitmiseks nendest ei piisa ja on vaja veel komissioni, siis tuleks need eelmised maksumaksja toiduahelast lahti ühendada.

August

Vasta kommentaarile

Väga õige samm, sest peale selle, kui e-hääletus sisse viidi, on kõik valimised võitnud reformierakond. Isegi loll saab aru, et see on valimiste võltsimine.

viimaks ometi

Vasta kommentaarile

Lõpuks leidus üks tubli naisterahvas otsustas sekkuda mis parata kui mehi ilmselt enam pole. Eestis siis täpselt sama seis nagu Prantsusmaal ei ole mehi. Tubli viimaks ometi keegi peab asuma tegutsema kaus võib irvitada eesti inimeste üle.

Aja Lugu

Vasta kommentaarile

e- hääletus võimaldab asendada Mind, lihast ja luust valijat , mingi plastmass lipakaga. Kui meie Riigikogu teeb ka Põhiseadusesse vastava , plastmasslipakaid valijateks tunnistava paranduse, siis ma olen e-hääletusega nõus. Las siis need plastmasslipakad siis valivad kuidas tahes! Mind, luust ja lihast inimest see enam ei koti!

Laadimine...Laadimine...