6 kommentaari

kahjuks

Vasta kommentaarile

Kahe erakonna valimisliidu suurimaks ohuks on Rail raudtee rajamine.Meile teda vaja ei ole.Tema vajadus pidavat seisnema selles,et suurendada rahvaste liikumis vabadust ehk ümber asumist.Sama kurjakuulutav on trassi rajamine meie loodusele,loomade elupaikadele ja liikumisele.Inimeste liikumine saab takistatud ja väike riik lõigatakse müüriga pooleks.

Valdi

Vasta kommentaarile

Mina pooldan rahva enamuse tahet.Nagu on näidanud otseküsitlused on nende tulemused risti vastupidi nn ametlike küsitlustega.Ehk keegi vastaks,miks?Loodame,et taastub jälle sõnavabadus ja vaba ajakirjandus siis saame teada ka miks võim vastustab end rahva enamusele

Mõtleme Taas

Vasta kommentaarile

Ehk võtavad kahe peale lõpuks korrumpeerunud isamaaaste kohtusüsteemi ja sama hullu ppa uurimissüsteemi liistule?

heino

Vasta kommentaarile

Kas me mängime nüüd ringmängu, et keskpõrandale kokku ja see õbluke naisterahvas peab üdini ummikusse aetud Eesti ühiskonna välja tooma? Pange see Kaja Kallas esiti mõne sümboolse ministri kohale - kas isa Siim ei ole juba aru saanud, et peaministrina sisuliselt käib Kaja Kallase aeglane hukutamine - no kas meie väikese ja targa rahva hulgas siis polegi enam tugevat ja tarka juhti, mida Kaja Kallas kohe üldse pole - lihtsalt tal puuduvad igasugused kogemused, eeldusi aga ei oska pakkudagi, sest keegi ju ei tunnegi seda naist. Kui demokraatia lõpptulemus on rahva ees rumaluse ja tsirkuse segu, siis olgu mingi teine riigikorraldus, aga niisugusel kujul on demokraatia läbi kukkunud, sest Kaja Kallasest oleks parem peaminister iga teine eestlane. Jüri Ratas peab ikka tõsiselt kaaluma, kas ta oma maine nii lühikese lõa otsa paneb, sest Kaja Kallas on katastroof nurga taga ootamas ja süüdi pole mitte Kaja, vaid poliitiline süsteem ja tema isa.

mäti

Vasta kommentaarile

Vahepeal tundus, et Eesti peavoolumeedia on saanud ma tahtmise ja niipea kui Kallas Ratase välja pakkus, hakkas meeletu vastutöötamine jälle pihta. Ma ei saa aru, kuidas Eesti avalikkus ei taju, kuivõrd mingi seltskond ajakirjanikke sisuliselt põhjustas praeguse valimistulemuse, jah ka EKRE oma. See neljas võim on juba ammu oma volitused ületanud, solgib nii ajakirjandust kui poliitikat ja ei hooli grammigi ei Eestist ega tema kodanikest. Kui erameedia on oma omanike poolt kinni makstud(kuigi jah sai alguse riiklikest ajalehtedest omal ajal), siis ERR-i ajakirjanike süüdiamtu sülitamine suure osa Eesti rahva peale on lausa kriminaalne. Ja no ERR on üles pushinud nii vene hariduse teema kui alkoholiaktsiisi oma, samas kui keskonnateemad vaikiti maha. Need ajakirjanikud tuleks võtta vastutusele, sest nad sisuliselt õõnestavad Eesti demokraatiat, majandust ja stabiilset arengut. Kõiki muud põhjused pole olulised - nende valimiste tulemuse panid paika "ajakirjanikud", kuna meedai on digiühsikonna suurim relv. Aga kelle käes on see relv? Kusjuures jah kogu rahva vastu võitlemine käib rahva enda rahaga, hehhh...

Vello

Vasta kommentaarile

Kui see nüüd ka nii minema peaks ja kokkulepitust lõpuni kinni suudetakse pidada, siis riigi stabiilsuse ja arengu seisukohast ehk kõige mõistlikum otsus kõigist neist, mis antud olukorras ja jõuvahekordade juures võimalikud. Minu poolt igatahes tuult purjedesse, rääkigu siis keegi ka mida tahes!

Laadimine...Laadimine...