2 kommentaari

Mõttenoppija

Vasta kommentaarile

Deja vu ! Sama tunne mis üleelmistel valimistel kui kõigist meediatorudest.- kraanidest ja -aukudest tuli Andrus Asansipi tuima näoga päev päeva järel lõpmatult ja vahetpidamatult korrutatud„ Vali parem Eesti!“.Mõtlesin, kust tuleb küll see üüratu raha ? oravapartei massivne reklaam paistis suurem kui teiste parteide oma kokku. Põhi rõhk oli oma Füüreri promomisel. Nüüd ajalugu kordub . Veelgi suurema , masiivsema, värvilisema, sajanäolisema ja kogu meediaruumi hõlmavama valimieelse kampaaniaga tuleb välja Isamaa! Mahult ja kvaliteedilt tundub suurem ja uhkem kui kõigi teiste parteide valimisponnistused kokku. Millises meretaguses sukasääres küll seda meeletut rahahulka on hoitud? Kõik need 18 aastat on uuritud pinnitud jälitatud kriminiliseeritud materdatud Keskerakonda. Mis on olnud suurepäraseks kattevarjuks ja tähelepanu ärajuhtimiseks riigis toimunud suurtelt kuritegudelt VEB, Danske rahapesud jne jne. ja suurejooneliste rahakõrvaldajatele ringkaitse korraldamiseks. Ei siis ei tekkinud ühelgi organil ühtki küsimust . ERJV komisjonil jt organid on olnud ergud ainult KE suunal Sama meedia kohta.Kas ka seekord Keskerakonnale spetsialiseerunud ERJK jt uurimisasutused on jälle puu otsas?
PS.Mul ei ole vähematki keski keskel olevate kuritegude paljastamise vastu.Ainult suures osas on aur kulnud suure meediakära saatel moosivaraste peale.

mäti

Vasta kommentaarile

Siin küsitluses on midagi totaalselt mäda. Palun ärge solkige infovälja igasusguste veebi- ja muu küsitlustega, sest selle eesmärk pole mitte objektiivsus vaid valimiste mõjutamine.

Laadimine...Laadimine...