14 kommentaari

R.Vaba

Vasta kommentaarile

Ettepanek RE-le: andke kiiresti sisse avaldus patendi saamiseks leiutisele: „Valimiste võitmine e-hääletusega“
Patendi saamine on kindel, sest olete maailmas siiani ainukene selle leiutise korduvkasutaja.

Elmar

Vasta kommentaarile

Oravad igaveseks oppositsiooni!!!!!!!. Kaua võib neid vargaid taluda. Siim vangi!!!!!!.

Savikas Prüsseli

Vasta kommentaarile

Mis muud kui Savikas Prüsseli muhameedlaste lemmiklinna ja Helmed Mart ja Martin. Töhe. Taastame flaamide linna oleme tavalised eurooplased.

Vello

Vasta kommentaarile

Simpsoni, Repsi, Ratta ja Aabi kambal poleks vaja olnud Edgarit omal ajal kaunis kahtlaste võtetega üle parda heita, vaid oleks liidrivahetus erakonnas toimunud tõesti läbi ausa ideede konkurentsi poleks ehk täna ka kaotusvalu vaja tunda. Nüüd aga jõudis poliitiliselt laibastatu vette heitmisest tekkinud järellainetus siis lõpuks nende endini tagasi näidates ühtlasi, et poliitikas edukas olemiseks on natuke enam mõistust ja ausust vaja kui eelnimetatud tegelastel seda paraku võtta on.

jajah

Vasta kommentaarile

ok kui Reformerkonnal on 34, isamaal 12 ja sotsidel 10, siis teeb siis on see ikka tasakaalust väljas - seega RE saab 7 ministrikohta, isamaa ehk 3 ja sotsid 2. Reformierakond peab pakkuma molemale parteile 4 ministrikohta, siis ehk töötab, muidu pole seal valitsuses midagi teha.

Jep postitas:

Oravatel juba peenhäälestaja võimuloleku ajast eeskuju olemas, kui ministrikohtadest tuleb puudus, tehakse neid süüdimatult juurde. Topelt ei kärise.
Lihtsaid tööinimesi ootavad ees nüüd halvad ajad kui see näriliste maffia end künkale sisse seab.

JFS

Vasta kommentaarile

Uskumatu! Kas tõesti ikka veel ei olda veendutud selles, et e-hääletus on Reformierakonna valimisvõitude garant?

eee

Vasta kommentaarile

Kui lugeda kokku eelmiste valimiste endised Isamaa(IRL ja Vaberakond) ja Reformierakonna hääled - 14 + 8 + 30, siis oli kokku 52 häält, nüüd RE + Isamaa said kokku 34 + 12 = 46 häält, seega kaotas see liin hääli EKRE-le

Siim

Vasta kommentaarile

Kokku jääb riigikogust välja 50000 inimese hääl ehk sama palju kui said sotsid - tere tore demokraatia ikka küll?

Tomas

Vasta kommentaarile

Kapitalistid ei taha õiglasemat riiki kõigile, ainult kasulikku riiki iseendale.

tiit

Vasta kommentaarile

eestis valitseb perekonnakultus - perekond kallas sai ligi viiendiku Reffide häältest - ehk 7 kohta parlamendis ja perekond helme samuti ligi viiendiku EKRE häältest ehk 4 kohta parlamendis(see number polegi nii suur võrdluses EKRE koguhäältega kui mõned enne arvasid

heino

Vasta kommentaarile

Tundub, et tuleb aeg, kus Tallinna TV roll eheda info kajastajana jälle tõusuteel. Ise kavatsen panna täieliku bloki Postimees Grupile, Ekspress Grupile ja Rahvusringhäälingule, sest need kanalid ei esinda eesti rahvast, vaid Kapitalistide-Eestit. Ei ole võimalik saada tõest pilti Eestist sellise meediaseina kajal.

1 2
Laadimine...Laadimine...