4 kommentaari

selgust

Vasta kommentaarile

E-hääletus tuleb kindlasti üle kontrollida ja lugeda.Usun,et seda ka tehakse kui reformilt võetakse võimalus neid 70 aastaks jälle salastada.

W.

Vasta kommentaarile

EV kodanikuna toetan erakondade nõudmist e-häälte üle lugemiseks. Kui kõik on õige, siis pole põhjust keeldumiseks. Kui aga keeldutakse, siis on selleks põhjus.

heino

Vasta kommentaarile

järgmine samm kaevake Euroopa kohtusse ja kui nüüd ei tööta, siis europarlamendi valimised pole eesti siseasi ja sealsed rikkumised peaks minema töösse. Näiteks saaks läbi viia e-hääletus mingis teises euroopa riigis otse-eetris ja uurida siis ekspertidelt, mida need arvavad. Tapke see e-hääletuse monstrum!

sipsik postitas:

Mitte ei hakka jätma halba muljet, vaid e-valimistel on ammu juba ebaseaduslikkuse pitser peal! Nõudke Vabariigi Valimiskomisjonilt vastust e-serveris 07.02.2019 toimunud testimisele, mille tulemusel tegi testkomisjon VVK-le uskumatult võimsa turvaaugu kohta ettekirjutused...ja neile ei ole siiani lahendust näinud. Kõik on maha vaikitud - nii oht, kui ebaturvalisus, kui lahendused....Praegune "e-hääletustulemus" vastab kahjuks täielikult selle turvaaugu tekitatud võimaluste, sh teadlike võltsimisvõimaluste realiseerumisele!!!!!! Ja endiselt ei olegi e-hääled kontrollitavad, rääkigu nad, mida tahes... KE on teinud uskumatult suure ämbri endale ja Eetsi rahvale ning riigile sellega, et enne võimuletulekut oli e-hääletuse ebaturvalisus korduvalt rahvusvaheliste ekspertide poolt tõestatud ja nad olid selle suurimad kritiseerijad, siis ratta 180-raadine ärapööre KÕIKIDEST oma seisukohtadest maksis Eesti riigile julmalt kätte - valimised on suurima tõenäosusega võltsitud ja nad ei hoidnud seda ära, kuigi oli võimalus e-hääletused tühistada. Edaspidi peab Eestis valimine vastama EV Põhiseadusele - toimuma märtsikuu 1.pühapäeval ja ühetaolisena. Võimurite endi huvides ammu kehtima pandud valimisseadus on tegelikult ebaseaduslik - ei vasta EV PS-ile. Kuidas Riigikohus ja õiguskantsler seda võimaldavad?

Laadimine...Laadimine...