8 kommentaari

kodanik

Vasta kommentaarile

... pidime arvestama selle vana hea E-hääletusega, mis on au ja kuulsust toonud Reformile

Elmar

Vasta kommentaarile

Aga mida sa tahtsid , kui võimule tulles , reetsid oma valijad ja ronisid inimeste taskusse raha järele.Paras teile! Keda ka ei valiks ei muutu absoluutselt midagi , aga hullemaks pole enam kuhugi minna. Me veel räägime mimgist iseseisvast riigist. See pole riik vaid pättide ja varaste paradiis. Lollid eestlasd sellest aru ei saa , aga noored on üldse debiilid.

X

Vasta kommentaarile

Jah. e-hääletuse üle kontrolli saamise, õiglase kontrollisaamise, võimaluse lasksime käest.
E-hääletus EI OLE usutav ja just AUS ja õiglust sisaldav (meie slõugan ju).
Ja usu ja austuse puudus ei sisenda head enesetunnet ja kindlust!

Puudus põhimõttekindlus!

Vasta kommentaarile

Keskerakond näitas ennast lödina, asudes e-valimisi toetama. Mingid põhimõtted võiks erakonnal ikkagi olla! Ka riigikaitses näitas ta ennast labase USA relvatöösturite rahakoti täitjana.

X

Vasta kommentaarile

1. .E-hääletamine 5 päeva ja ümbervalimise võimalus, samal ajal valimatu reklaamimis -võimalus, +(parempoolne meedia vastutöötamine), e-häälte PÕHJUSETA kiire kustutamine.
Fakt on see, et e-hääletamine EI TEKITA usaldust. Seda oleks pidanud kontrollima 10x spetsi juureolekul.
2. Erakonnasisene eputamine tuleb kaotada. Harida tuleb ennast paljudel, et osata sisulist koostööd teha. KE-s on liialt edevat suurustamist.
3. Kõigile lõputu meeldimise taktika ei ole asjakohane. Põhimõtted ei pea toetuma vaenule ja isiklikule meeldimisele, aga selgroog toetugu ausale uhkusele ja püstitatud sihile.
4. Pettumus oli ka valijates: huupi valimine, tegelik hädaldamine. Olen kogenud päris palju eakaid pensionäre, kes virisevad, elavad isegi hästi, aga kiirelt kasutavad võimalusi, mis iganes pakutakse, samas soovivad neid juurde, aga ise valisid reformi. Isegi mitte EKRE.Tagasihoidlikud ja neid on v. palju, pensionärid ei torma nänni saama. Siin on mõttekoht.
5. Kartke vähem kuidas näida, head sihid õigustavad ennast ise.
6. On väga palju manipuleeritavat rahvast ja rumalat, kahjuks. Suur mass on isegi tahtetuid, kes on allaandlikud ja elavad vaesuses. Neile on iga lubamine võit ja neil ükskõik kes lubab ja mida lubab, peaasi et saab.

Mõtteainet on palju, aga lahti pole midagi. Elu läheb edasi ja head on väga palju. Jäägem uhkeks tehtule, mitte ninakaks uhkeks. Lõpuks oleme üks Eesti ja vaenamist ja kisamist naabrite-kaaskodanike halvustamiseks, see ei ole meie tahe ega käitumisejoon!

vastupidada ja edasiminna

Vasta kommentaarile

Prii sõit maakondades elik teeb maakondades Talinat maainimene priilt liikuma. Ja pensionide suurendamine ja lastetoetused elik teeb töö ja veel rohkem tööd mis muud. Ja kaitsta Euroopat sissetungijate vastu saratseenid merre oleme vaid tavalised eurooplased. Las usakad ehitavad oma kommunismust eurooplased teevad tööd.

mäti

Vasta kommentaarile

Kaks aspekti - Eesti ultraparempoolne ja kapitalistide omanduses meedia ei andnud mingit sanssi praegusele valitsusele. Ja teiseks - Ratas ei oleks pidanud e-valimisi toetama, sest tema valijad ei saa niipea olema e-valijad. Samas kui e-valihad saavad valida mugavalt igal pool ja igal ajal, kui traditsiooniline valija peab selleks kodust välja tulema konreetsesse kohta ja kindlal ajal E-valimised pole demokraatlikud ja solgivad Eesti poliitikat - nad pole ühetaolised ja neid kritiseerivad kogu maailm. Ratas soovis olla erudeeritud, viisakas ja tolerantne köige suhtes ehk tal sisuliselt puudusid relvad, samas kui vastaspool kasutas raskekahurväge. Aga kullakesed - Kaja kallase töeline langus alles algab, sest tal puudub ju igasugune kompetents ja sisu. Inimesed on ikka lambad, kes järgivad Meedia-Kaja!

W:

Vasta kommentaarile

Ka mina olen pettunud! Ootasin kui mitte võitu, siis igatahes mitte nii suurt kaotust. Pidev E-hääletuse eiramine ja mahategemine maksis ennast kätte.

Laadimine...Laadimine...